Epic Games Ücretsiz Oyun kalitesizliği

Böylesi bir mecburiyetleri yok ben bir süredir biriktiriyorum 40 tane falan olmuş sanırım. Güzel oyun tanımı değişkendir. Güzel görselleri olmadığı, ortalığın cıvıl cıvıl olmadığı minnacık adamların sağa sola koşuşturduğu oyunlarda sardımı sarabiliyor. 1.44MB lık disklerle Amiga 500 de oyun oynayıp vaaauuuv diye görsellere şaşırmış çocuklarız biz. Siz oyunlara şans tanıyın sonuçta her biri el emeği göz nuru.

Valla zamanında verdiği bedava Subnautica'yı 8 saattir oynuyorum ve inanılmaz sardı. Yani kalitesiz diyorsun ama kime göre neye göre? Bence bu biraz sizden kaynaklı bir durum. Klasik bir şeye ne kadar para verirsen o kadar kalitelidir mantığı ile yaklaşıyorsunuz gibi geldi bana.

Çoğu arkadaşın da dediği gibi "kalite" kime göre ve neye göre belirleniyor? Siz beğenmemiş olabilirsiniz ancak o oyunları oynayan bir çok insan olduğunu da unutmayın. Bedava diye de almak zorunda değilsiniz. Beğenmiyorsanız kütüphanenize eklemeyin olsun bitsin.

Ben de ondan bahsediyorum. Celeste, beklediğiniz birçok oyundan çok daha fazla ruh ve kalite içeriyor 😀

Fakat ikinci defa veriliyor Celeste.
Her gün saat 16.00 da bedava sundukları oyunu veriyorlar. Yarın ki oyun şu diye söylemiyorlar.

19.00 olarak düzelteyim.
Benim bildiğim bilinmiyor. Mesela mağaza üzerinde oyun gelmeden, hangi oyunun hediye edileceği belli değil.

Doğrudan söylenmiyor fakat önceden gösterilen ikonlar oyun hakkında bilgi verebiliyor. Örneğin ücretsiz olmadan önce Celeste için bir dağ ikonu vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı