Epic Games Watch Dogs 2 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

EmoG

Decapat
Daha fazla  
Biliyorsunuz ki bu hafta Epic Games'in ücretsiz verdiği oyunlardan biri de Watch Dogs 2. Ben de oyunu Epic Games'ten indirdim. Fakat oyunu çalıştırdığımda oyun açılacakmış gibi oluyor fakat o şekilde sonsuza kadar duruyor. Görev yöneticisinden baktığımda CPU ve RAM kullandığını gördüm fakat oyun hiçbir şekilde açılmıyor. Buna benzer başlıklar açılmış daha önce fakat bir çözüm üretememişler. Ben de bir tane açıp bu konuyu sizlerin yardımıyla çözebileceğimi düşündüm. Ne yapmam lazım bu konuda, bir fikriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende uPlay'den indirmiştim ve aynı sorun oluşmuştu. Bu yöntem ile sorunu çözebildim. Deneyebilirsiniz.
Oyunun kısayoluna gelin, yoksa oluşturun. Kısayoluna gelip, sağ tıklayıp özellikler deyin. Hedef yazan kısmı görürsünüz. Oraya bir boşluk bırakıp eac_launcher yazarsanız düzelebilir. Ben bu şekilde sorunu çözdüm.

Sistem özelliklerim oyunu rahatça çalıştırabilecek düzeyde.

Hocam bende uPlay'den indirmiştim ve aynı sorun oluşmuştu. Bu yöntem ile sorunu çözebildim. Deneyebilirsiniz.
Oyunun kısayoluna gelin, yoksa oluşturun. Kısayoluna gelip, sağ tıklayıp özellikler deyin. Hedef yazan kısmı görürsünüz. Oraya bir boşluk bırakıp eac_launcher yazarsanız düzelebilir. Ben bu şekilde sorunu çözdüm.
Denedim fakat maalesef herhangi bir değişiklik olmadı.

Denedim fakat maalesef herhangi bir değişiklik olmadı.

Doğru yaptığınızdan emin misiniz? Görseldeki gibi olması lazım.
ylsfmnbr.jpg

Geri
Yukarı