Epic Games'in bedava verdiği oyunları beğenmeyip küfür eden tayfa

Ben hiçbir tarafı savunmuyorum iki tarafı da biliyorum ama oynadığım orijinal bir oyun yok. Konu biraz kaydı gibi başka taraflara. Bence yeni bir konu açın yoksa burası ban cenneti olabilir gibime geliyor konu biraz daha kayarsa.

Öncelikle konuya @24099 ve @SideWinder hocalarımı davet ediyorum, bu düşüncemde herhangi bir yanlışlık varsa, linçlemek istediğimi düşünüyorsanız ceza verebilirsiniz bana. Hiç sorun yok. Tartışmaya dönüp tatsızlaşmasını istemiyorum başlığın.

Ne zamandır Epic Games başlıklarının altında beni gördün de Epic fanboyu diyorsun? Konudan hiçbir şey anlamayıp direkt fanboy etiketi vurman çocukça. Bu kadar yazımdan sadece Epic Games'i savunduğumu mu ortaya çıkardın?
Fanboy etiketi vurmak çocukca mı ? :D Kardeşim benim ücretsiz oyun verdi diye Oooo Epic harikasın canım Epicim diye konular mı açayım ? Verdiği oyun kötü tamam mı ? Hiç vermese daha iyiydi. Kütüphanemde duracak öyle.

Fanboyluk dostum. Epic ücretsiz oyun verdi diye Steami gömüyolar. Ben sonuna kadar Steamciyim. Sağda çıkan şu arkadaşın oyunda yazısı bile Epic'ten bin kat daha iyi. Beni Steam Fanboyu görebilirsiniz hiçbir sıkıntı yok. Ücretsiz verdiği oyun da oyun olsa bari.
Kim nerede Steam'i gömdü ben görmedim. Steam kullanıyorum ve Epic Games'i de günahım kadar sevmiyorum öyle diyeyim ama bu konuda konu sahibine hak veriyorum, fanboyluk bir yere kadar ama bu raddeye gelince katlanamam.

Kim nerede Steam'i gömdü ben görmedim. Steam kullanıyorum ve Epic Games'i de günahım kadar sevmiyorum öyle diyeyim ama bu konuda konu sahibine hak veriyorum, fanboyluk bir yere kadar ama bu raddeye gelince katlanamam.
Bu konu olarak değil genel olarak. Görüyorum yani Epic büyüktür steam vb.

Epic'in son verdiği oyun;
1608314223496.png

Fanboy etiketi vurmak çocukca mı ? :D Kardeşim benim ücretsiz oyun verdi diye Oooo Epic harikasın canım Epicim diye konular mı açayım ? Verdiği oyun kötü tamam mı ? Hiç vermese daha iyiydi. Kütüphanemde duracak öyle.
Çocukça evet, ücretsiz oyun verdi diye Epic'e nerede harika dedim? Cidden toksik tayfa var bu forumda, ilk önce anlamak gerekiyor. 'Epic Games harika' diye konu açtıysam linkini gönder. Herhangi bir dayanağın olmadan, başlıktan ve içerikten hiçbir şey anlamayıp direkt bana fanboy diyorsan bu davranışın benim için çocukçadır. 8 sayfadan sonra 'Fanboysun, verdiği oyun kötü tamam mı' diyorsan da benim için kaale alınmayacak kişisindir.

Linç is coming.
İstedikleri kadar linçlesinler, ben Epic ve Epic'in yaptığı sistemden oldukça memnun bir kullanıcıyım ama verdikleri oyun tam bir çöp gerçekten.

Bunu "Epic düzgün oyun vermiyor çöp veriyor" demek için söylemiyorum, kötü bir oyun. Kötü oyuna kötü diyoruz, kütüphaneme koymadım bile.

@kerobey tabii, yoksa iyi oyundur xD.

İstedikleri kadar linçlesinler, ben Epic ve Epic'in yaptığı sistemden oldukça memnun bir kullanıcıyım ama verdikleri oyun tam bir çöp gerçekten.

Bunu "Epic düzgün oyun vermiyor çöp veriyor" demek için söylemiyorum, kötü bir oyun. Kötü oyuna kötü diyoruz, kütüphaneme koymadım bile.
Oyunu oynadın mı da kötü diyorsun?

Geri
Yukarı