Epic Games Epic Games'ten Witcher 3 ve Cyberpunk 2077'yi zam gelmeden alın!

Var bence indirimi bitmeden almanı öneririm.
Ekran Görüntüsü (10).png

😀
Aldım.

Yeni gelecek oyunlarda UE5 belki yüzümüzü güldürür.

Witcher 3'ün hatrı olmasa yüzüne bakılacağı yok firmanın haklısın.

Aynen kanka haklısın Türkçe dil desteğini her firma sunuyor mesela EA her oyununda Türkçe dil desteği sunuyor CDPR gibi her DLC'sini ücretsiz veriyor en dandik oyunlarına 250 lira istiyor sende haklısın anlayabiliyorum.Ne kadar rezil bir firma ya bu cdpr

RDR2'ye zam gelme ihtimali var mı?
Var. Zamanında GTA 4, Max Payne 3 ve LA Noire zam yemişti sonuçta.

Aynen kanka haklısın Türkçe dil desteğini her firma sunuyor mesela EA her oyununda Türkçe dil desteği sunuyor CDPR gibi her DLC'sini ücretsiz veriyor en dandik oyunlarına 250 lira istiyor sende haklısın anlayabiliyorum.Ne kadar rezil bir firma ya bu cdpr
Bu dediklerinin hepsini benim dediğim gibi Witcher 3 ile en güzel haliyle yaptılar ben de o olmasa yüzüne bakılacağı yok dedim yani aynı şeyi farklı yollardan söylüyoruz hocam sakin. Yukarıdaki arkadaşta ben de seviyoruz firmayı. :D

Aynen kanka haklısın Türkçe dil desteğini her firma sunuyor mesela EA her oyununda Türkçe dil desteği sunuyor CDPR gibi her DLC'sini ücretsiz veriyor en dandik oyunlarına 250 lira istiyor sende haklısın anlayabiliyorum. Ne kadar rezil bir firma ya bu CDPR.

Adamlar bu kura rağmen iki senedir 14 liraya oyun veriyor sana ha onunda Full paketini veriyorlar üstüne Türkçe dil desteği veriyorlar içinde de 12-16 DLC kostum kıyafet veriyorlar ve bunları 14 liraya veriyorlar ama rezil firmalar sende haklısın EA olsa gözüne girerdi her skine 200 lira isteyip.

Yeni konular

Geri
Yukarı