er36po hakkinda düsünceleriniz?

Neşeli Enginar

Kilopat
Makaleler
23
Buradaki konuyu kacirmisim.
@er36po hakkindaki düsüncelerinizi alabilir miyim?

Benim gördügüm herkese yardim etmeyi seven, efendi, küfüre ve argoya karsi iyi bir insana benziyor.
Ayrica sulu seylerden cok hoslaniyor bilgisayari olsun, akvaryumu olsun hep su temali.

Benim gibi bir Kemal Sunal hayrani oldugunu düsünüyorum ayrica.

Burada @er36po 'yu konusuyoruz.

Buyrun... :)

Oldukça sevilen, saygı duyulan, dediğiniz gibi sulu şeyleri seven, insanlara son derece yardım eden, O.C seven, Far Cry seven, herkese iyi davranan, arada seviyeli şakalar yapan, hayalindeki sistemi toplamış ve hayalindeki akvaryumu yapmış birisi. En sevdiğim abilerimden biridir buradaki. Aynı zamanda çok cömert bir abimiz. Sürekli çekilişler yapıp bir şeyler dağıtır. Çok iyi kalplidir. Birine kötü bir şey dediğini göremezsiniz. Technopat Sosyal'i de çok sevdiğini düşünmekteyim. Burada çok zaman geçiriyor.

Korkusuz, bunu yaparsam parçam bozulur gibisinden yapmayan cömert, masraftan kaçınmayan saygılı, kendini asla üste görmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilmediği dahi konulara cevap vermesi :) :)
İyiki "Mafia 2/ eski çalan şarkılarına ne denir?" sorununa; "Nostalji" dedik. :D

Hakımdaki düşüncelerinizden dolayı çok teşekkür ederim arkadaşlar.:)

Kendisi sosyalde en sevdiğim insanlardan birisidir. Yalnız geçen gün açtığım bir konuda bana "Technopat'ın yüz karasısın demişti" orada çok kırılmıştım. İstemeyerek söylediğini düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı