Erdoğan: 5 milyon mültecimiz var onlara ev sahipliği yapmaya devam edeceğiz

Oyları düşen AKP'yi diriltti adam resmen. Çok büyük ihtimalle 2024 seçimlerinde çok ciddi başarısızlık yaşayacak CHP.
Allah'ini seversen ittifak sistemiyle yonetilen bir ulkede CHP secime ittifaksiz girerse ne olur? Ayrica neden akseneri suclamiyorsunuz, masadan ayrildiktan sonra tepki oylari MHP'ye gitti.

Allah'ini seversen ittifak sistemiyle yonetilen bir ulkede CHP secime ittifaksiz girerse ne olur? Ayrica neden akseneri suclamiyorsunuz, masadan ayrildiktan sonra tepki oylari MHP'ye gitti.
Akşener KK aday olmasın diye elinden geleni yaptı.

Kim o "zalimler, kötüler"? Bir tane örnek ver. 0 kişi ile avusturyayı yenen iyi bir devlet olan osmanlı mı? İstanbulu ele geçiren ve hiçbir yere zarar vermeyen Fatih mi? Mısıra giren yavuz mu yenij düştü? Zalim miydi bunlar? Hayır. Bir şey bulamıyorsunuz diyecek, değişik değişik cevaplar veriyorsunuz.
Biraz büyük resme bak.. tr ile sınırlı kalma.. konuşmak istemiyorum da adolf hitler mesela..

Adolf Hitler kötü adamdı hatırlatırım, kaznsaydı dünya çok değişirdi. İngiltere, Sovyet'ler, ABD bu durumu değiştirdi. Yani yine iyiler kazandı.
İyi oldukları için kazanmadılar, kazandıkları için iyi gibi gösterildiler. Aslında 2. dünya savaşında katılan bütün uluslar en az NAZİ Almanyası kadar acımasızdır.

İkisi de birbirinden beterdi bu arada, Hitler kazansaydi surunecektik, muttefikler kazandi gene surunuyoruz.
Adolf kazansaydı sürünmeyecektin, şuan yoktun.

İyi oldukları için kazanmadılar, kazandıkları için iyi gibi gösterildiler. Aslında 2. dünya savaşında katılan bütün uluslar en az NAZİ Almanyası kadar acımasızdır.
İyiler demedim zaten ama Naziler kazansaydı şuan türkiyenin bağımsız bir devlet olması çoook zordu.

Sonuçta tr tarihin de en kötü krizler 1994 ve 2001 ekonomik krizleridir. ben inceledim halkta bu derece alım gücü düşmemiş. tl de bu derece uzun soluklu tahribat olmamış.. bu krize rağmen kesinlikle oy verilmemesi gerekiyordu. üstelik yeni oy kullananlar "enflasyon" nedir bilmiyorlar. akp nasıl manipulasyon yapıyosa helal olsun vallahi tek takdir ettiğim yönleri bu.. arkadaş sen 2022-2023 yıllarında insanları nasıl manipule edersin din vs yada başka şekilde ama yaptılar helal olsun.

Sonuçta tr tarihin de en kötü krizler 1994 ve 2001 ekonomik krizleridir. ben inceledim halkta bu derece alım gücü düşmemiş. tl de bu derece uzun soluklu tahribat olmamış.. bu krize rağmen kesinlikle oy verilmemesi gerekiyordu. üstelik yeni oy kullananlar "enflasyon" nedir bilmiyorlar. akp nasıl manipulasyon yapıyosa helal olsun vallahi tek takdir ettiğim yönleri bu.. arkadaş sen 2022-2023 yıllarında insanları nasıl manipule edersin din vs yada başka şekilde ama yaptılar helal olsun.
Kimsenin manipüle olduğu yok, başka seçenekleri yok milletin. Kk zaten işe yaramaz, daha türkçeyi konuşamıyor.

Geri
Yukarı