Erdoğan, Akşener'e yeniden seslendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen Erdoğan ve Putin'i başarılı sanıyorsan demek ki hayatında hiç gerçekten yönetilen bir ülke görmemişsin. Sana tavsiyem yaşadığın kafesten çık, bir Almanya, İsveç, Norveç gibi ülkelere git de bir gör. Hem insanları, hem ortamı.

Adam size herhangi şekilde çok iyi ülkeyi yükseltiyor vesaire demiyor şahsen bende partisini desteklemiyorum fakat ne şart altında olursa olsun 20+ sene bir ülkenin başında olmak siyaset ve başarıdır.

Erdoğan an itibarıyla dünyanın en deneyimli siyasetçisidir. Dünyada en istikrarlı lideri. (Putin'le beraber). Kimler geldi kimler geçti, Erdoğan hala lider. Sev ya da sevme, bu bir başarıdır, dünyada varsa Erdoğan kadar başarılı lider çıkarın gösterin.

Dünyada varsa Türk halkı kadar sömürülmeye meraklı başka bir halk çıkar göster. Halk bu kadar akılsız olmasa Erdoğan bu kadar uzun süre kalamazdı. Deneyimli olsa şu an bu halde olmazdık, Erdoğan berbat bir siyasi ve berbat bir yönetici.

Son düzenleme:
Adam size herhangi şekilde çok iyi ülkeyi yükseltiyor vesaire demiyor şahsen bende partisini desteklemiyorum fakat ne şart altında olursa olsun 20+ sene bir ülkenin başında olmak siyaset ve başarıdır.
Başarısı kendine ve çevresine, ülkeye bir katkısı yok. Halkın çoğunluğu açlık sınırının altında yaşayan bir ülke yarattı. Daha sayacak çok şey var da gün yetmez.

Başarısı kendine ve çevresine, ülkeye bir katkısı yok. Halkın çoğunluğu açlık sınırının altında yaşayan bir ülke yarattı. Daha sayacak çok şey var da gün yetmez.
Arkadaşım adam demiyor ki dünyanın en iyi ülkesiyiz. Adam diyor ki çok iyi bir siyasetçi ve bence haklı. Bak bakalım 1 hafta bile ABD'nin başında durabiliyor mu ? Afrika ülkeleri bile postalar ama adam hala başımızda ise bu bir başarıdır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Meral Akşener'in bu hataya düşmeyecek kadar akıllı bir siyasi olduğunu düşünüyorum. Akp = Erdoğan, Erdoğan giderse oylarda gider. Haliyle seçim bu kadar yaklaşmışken taraf değiştirmenin bir anlamı kalmaz.

Dünyada varsa Türk halkı kadar sömürülmeye meraklı başka bir halk çıkar göster. Halk bu kadar akılsız olmasa Erdoğan bu kadar uzun süre kalamazdı. Deneyimli olsa şu an bu halde olmazdık, Erdoğan berbat bir siyasi ve berbat bir yönetici.
Türk halkı zekidir, sen kendi zekanı sorgula dostum. Lütfen hakaret etmeyelim.

Türk halkı zekidir, sen kendi zekanı sorgula dostum. Lütfen hakaret etmeyelim.
Enflasyon %3 oluyor Avrupa'da eyemler bitmiyor, burada tam 50-60 katı enflasyon var ve hâlâ oy atıyorlar. Kardeşim sen nasıl doktor oldun ya?

Türk halkı zekidir

Türk halkı zeki mi? 🤣 🤣 🤣 Yok daha neler, halk zeki olsa ne siyasi partiler ne de ülke bu durumda olurdu. Aziz Nesin az bile söylemiş zamanında, bu ülkenin en az %80'i akılsız.

Sen kendi zekanı sorgula dostum

Kendimi sorgulayabilecek kadar akıllı bir insanım merak etme. Türk halkının büyük kısmı kendini sorgulamaktan bile aciz mesela, "Ben ne yapıyorum?" diye düşünmek yerine başkalarının hayatına burnunu sokuyor insanlar, biraz kendilerini eleştirebilseler biraz daha mutlu olabilirdik belki.

Sen Erdoğan ve Putin'i başarılı sanıyorsan demek ki hayatında hiç gerçekten yönetilen bir ülke görmemişsin. Sana tavsiyem yaşadığın kafesten çık, bir Almanya, İsveç, Norveç gibi ülkelere git de bir gör. Hem insanları, hem ortamı.
Selamlar güzel dostum. Ben stajyer tıp doktoruyum. Fransa'da 1 yıl, Rusya'da 1 yıl eğitim aldım. 12 ülke ve 500'den fazla şehir gezdim. Avrupa, Amerika ve Asya kıtalarında gezmekten ziyade uzun yıllar yaşadım. Yorumların altı boş değildir, sizi nezaketli olmaya davet ediyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı