Erdoğan: Mültecileri göndermeyeceğiz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Din kardesimiz caniim. 😇 #RefugeesLivesMatter #FasistTurkiye

Çin Uygur Türklerini öldürüyor, Twitter da ki sözde hümanistlerden çıt yok ama a*apları ülkelerine göndermek isteyince birden faşist oluyoruz alayı aptal bunların.

13 yasinda 3 cocugu var pedofili varliktan. P*kilere, afg*nlara ve ar*plara insan demek diger butun insanliga hakaret.

Düzeltme yapayım 13 yaşında kaçırılıyor ve şu an 17 yaşında, 13 yaşında ilk çocuğunu doğuruyor diğerlerini kaç yaşında doğurdu bilmiyorum ama her türlüsü mide bulandırıcı. ( Kanala yeniden baktım da 2.çocuğu da 15 veya 16 yaşın da doğuruyor galiba )

Düzeltme yapayım 13 yaşında kaçırılıyor ve şu an 17 yaşında, 13 yaşında ilk çocuğunu doğuruyor diğerlerini kaç yaşında doğurdu bilmiyorum ama her türlüsü mide bulandırıcı.

Sonuç olarak: 9 yasindan beri istismara ugruyor, 13 yasinda iken pedofili bir maymundan cocugu oluyor (cocugun cocugu oluyor), daha resit bile degil fakat 3 cocugu var. Her turlu ayni kapiya cikiyor.

Sonuç olarak: 9 yasindan beri istismara ugruyor, 13 yasinda iken pedofili bir maymundan cocugu oluyor (cocugun cocugu oluyor), daha resit bile degil fakat 3 cocugu var. Her turlu ayni kapiya cikiyor.

Evet dediğim gibi her türlü mide bulandırıcı böyle insanların bir an önce ölmesi tüm dünyanın yararına olur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı