Erdoğan bayramlaşma mesajını okurken fenalaştı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin teşkilatlarıyla video konferansla gerçekleştirilen bayramlaşma programında konuştu.

Teşkilatlara seçim hatırlatması yapan Erdoğan, sokaklarda olmaları gerektiğini belirterek, "Yarın vatandaşlarımız sandıkta AK Partili olarak sizlerin yaptıklarını ya da yapmadıklarını sandığa yansıtacak. Sizlerin planlı, bilinçli çalışmalarınızla 24 saatin üzerine 24 saat daha ekleyerek bu ağır sorumluluğun üstesinden geleceğinize inanıyorum" dedi. Konuşması sırasında, Erdoğan'ın duraksaması ve uykuya dalacakmış gibi olması dikkatlerden kaçmadı. Erdoğan, daha sonra hemen kendini toparlayarak konuşmasını canlı bir şekilde sürdürmeye çalıştı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gençler olarak sandıkta görüşeceğiz az kaldı az. Ben bu yaşımda aşırı biçimde gelecek kaygısı çekiyorsam. Elin Avrupalı genci PS5 almak istediğinde 1-2 ay çalışıp hemen alıp mutlu olabiliyorken biz daha ekran kartı alamıyoruz.

Hesabını soracağız. Hayatımızı çaldınız ben ve benim gibi gençlerin.
Tabi canım CHP iktidar olur olmaz hepinize PS5 alacak. Herşey çok güzel(!) olacak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı