Ergen psikolojisi

whoisddouu

Zeptopat
Daha fazla  
Öncelikle selam bir screenshot görmüştüm entryde diyor ki otuzluk abilerden genç sözlük erkeklerine öğütler; kendinizi layık gördüğünüz işte bir başkası çalışacak istediğiniz arabaya bir başkası binecek beğendiğiniz kıyafetleri bir başkası giyecek ve hatta sevdiğiniz kadın bir başkasıyla evlenecek üzülmeyin diyor metinde. Allah kimseye bu durumları yaşatmasın çünkü yaşayanlarında bildiği üzere bunların herhangi birisini yaşadığınızda hayatınız bozuluyor bir daha eskiye dönemiyorsunuz kolay kolay. 18 yaşındayım üniversite sınavına hazırlanıyorum bu hayatta görmediğim çok sayılı şey kalmıştır erken olgunlaştık... Demem o ki bu kötü stresli günlerim, günlerimiz elbet bir gün sona erer ama önemli olan bu kötü günlerde seni mutlu edecek biri, birilerini bulmak bence. Ben de dersten sıkıldıkça kafam bozuldukça bu foruma giriyorum eğleniyorum takılıyorum hepinize teşekkürler.

Kendi başına mutlu olmayı öğrendiğimde kazandığımı anladım 18 yaşındayım motosiklet tutkum var kaskımı takıp sürmek veya spor yapıyorum kulaklığımı takıp antrenman yapmak tek başına o kadar çok mutlu ediyor ki beni insan kendisini geliştirmeli boş işleri şöyle bir kenara bırakıp gerek fiziki gerek manevi gelişmeli ondan sonra zaten birçok olumlu şey beraberinde gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı