Gözlük Takma Psikolojisi

Sana katılıyorum her konuda. Bela geliyorum demez ama ne yapabilirim? Bekleyin gözlüğü çıkarıp kafa atıcam mı demeliyim?
Yukarıda ki arkadaşın önerisini dinle. Aranızda her zaman mesafe olsun. İşler çığrından çıkacak gibiyse ve gözlüğünü çıkarman başka anlamlara geleceğini düşünüyorsan, gözlüğü çıkarıp siliyormuş gibi yapabilirsin. Üstüne atlayacak gibi olursa kenara adım atıp hızlıca yere bırakırsın ya da önceden düşündüğün bir yere fırlatırsın. Gözlüğün o kaosta ayak altında kalıp parçalanabilir. Ama suratında parçalanmasından iyidir.

Hala anlamıyorsunuz sorun benim ne kadar iyi yada kötü kavga ettiğim değil. Sorun bu psikolojiyi üzerimden nasıl atacağım?

Benim önceki mesajından anladığım gözlüğün suratında kırılacağını düşündüğün için kavga etmeye çekindiğin bu yüzden pasif kaldığın. Bu yüzden bu önerileri yaptım. Korkacak bir şeyin olmadığını göstermek ve kavgada alternatif olarak kullanabileceğin ve yapabileceğin şeyleri göstermek için. Ama sebep bu değilse bilmiyorum o zaman. Daha derin psikolojik sorunların varsa uzman yardımı almalısın. Gözlüklüyken karekterinin bu kadar değişmesi normal değil.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı