Ergenlik Sivilcesi İçin Cildiyeye gidilir mi?

Cidden dikkat et ve her böyle kaşıma kanatma merakı gördüğüm insanın cildinde hasar bırakmış Yani ciddi bir şey bence. dikkatli olmak şart dostum.
Biraz geç oldu ama... Neyse cildiye hanıma güvenmekten başka çare kalmadı.
Çok ağır şekilde silivce sorunu yaşamış birisi olarak tavsiyem git bir görün ben gitmedim gitmedim en sonunda 6 ay hap kullandım her ay kan aldılar ağızım yüzüm kurudu sana büyük ihtimalle krem verir tekrardan kontrole gitmeyi ihmal etme.
O haptan (roaccutan) kullaniyorum da, her ay kan alma olayı nedir hocam? Başlayalı daha 8-10 gün anca oluyor.

Biraz geç oldu ama... Neyse cildiye hanıma güvenmekten başka çare kalmadı.
Git göster tabi abartı bir durum varsa cildinde. Bana kükürtlü sabun önermişti. Yüzümü günde bir key yatmadan yıkamam için. Cildim yağlıydı. Baya işe yaradı.

Kan alınması sıkıntılı bir durum değil. İlacın karaciğere herhangi bir yan etkisi olup olmadığına bakılıyor. Sizin doktorunuz size o testleri vakti gelince yapar merak etmeyin. Belirli kullanımdan sonra ilacin zararı olmuş mu tamam mı devam mı şeklinde. Ama olabildiğince doktorunuzla konuştuğunuz sıklıkla gidin hastaneye ihmal etmeyin kontrolleri. Dudaklarınizda kuruma yapacaktır. Lipstick, bepanthen gibi kremlerle nemli tutabilirsiniz. Siz kendinize ne kadar çok bakarsanız o kadar kolay atlatirsiniz. Oraniz buraniz çatlamaz kremleri eksik etmezseniz. Sırtınizdaki sivilcelere kadar bitirecektir. Saç yağlanması bile gidiyor.

O haptan (roaccutan) kullaniyorum da, her ay kan alma olayı nedir hocam? Başlayalı daha 8-10 gün anca oluyor.
[/QUOTE]
Hocam o hap için çok kuruma yapıyor falan diyorlar yaşadınız mı siz öyle bir şey ?

Çok ellemem etmem zaten fakat sivilcesiz bir yüz isterim yani, yarın randevum var zaten bakalım ne diyecek doktor.
Umarım sıkıcı bir haber almazsın. Ve dediğim gibi çok dokunma zaten kendiliğinden dökülür gider.

Hocam o hap için çok kuruma yapıyor falan diyorlar yaşadınız mı siz öyle bir şey ?
[/QUOTE]
Doktor hanım yanında krem de yazmıştı. O kremi dudaklarıma sürünce hiç bir sorun kalmıyor. Şu anlık dudaklarımdan baska yerde kuruluk hissetmiyorum zaten.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı