Ergenlikte Boy Uzatma Yöntemleri

plexies

Hectopat
10. sınıf öğrencisiyim boyum kısa (1.65) ve ben bunu temmuza kadar 1.75 yapmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Evet biraz kısa süre ama ne kadar şey yapmam lazım bi yöntemi var mı? Yaklaşık 6 ayda 10 cm uzamak? Lütfen tavsiyelerinizi yazın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Düzenli bir şekilde spor yapabilirsin özellikle basketbol ve yüzme iyi olacaktır diye tahmin ediyorum.
Sağlıklı beslen, zamanında uyu.

10. sınıf öğrencisiyim boyum kısa (1.65) ve ben bunu temmuza kadar 1.75 yapmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Evet biraz kısa süre ama ne kadar şey yapmam lazım bi yöntemi var mı? Yaklaşık 6 ayda 10 cm uzamak? Lütfen tavsiyelerinizi yazın.
Oha ya ben 8. Sınıfa gidiyorum , 1.64 üm :p

Genetik neyse o, fazla kafaya takma. Arkadaşların da dediği gibi minimum 8 saat uyku, egzersiz ve yeterli beslenme genetiğinin müsaade ettiği boya ulaşmana katkı sağlar.

Bir gün için yaklaşık 4 yumurta ve 2 bardak süt ilr barfiks çek ve zıplayabildiğin kadar zıpla. Ben bu yöntemi kuzenim üzerinde uyguladım ve 1. sınıfta 1.10 falandı şimdi 4 sınıf ve 1.60 CM.
Edit: Ben 8.sınıfım ve 1.83 CM.

Bir gün için yaklaşık 4 yumurta ve 2 bardak süt ilr barfiks çek ve zıplayabildiğin kadar zıpla. Ben bu yöntemi kuzenim üzerinde uyguladım ve 1. sınıfta 1.10 falandı şimdi 4 sınıf ve 1.60 CM.
Edit: Ben 8.sınıfım ve 1.83 CM.
Aile olarak uzunluk rekoru mu kırıcanız :D

Yeni konular

Geri
Yukarı