Erkan Kılıç kimdir?

EKAloji

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Reankarnasyon olayları arasında en çok dikkatimi çeken vaka, Erkan Kılıç. Eğer bu hikaye gerçek ise şu anda 59 yaşında bir amca olması lazım. Forumda bu adamı, bu adamın herhangi bir yakınını tanıyan var mı?

Olay: 1962 yılında Adana'da doğan ve 4 yaşında iken 1996 Türkiye'de olan 5 uçak kazasından birinde (kazada Adana 'a) vefat eden bir adamın reenkarnasyon sonucu doğan diğer hayatı olduğunu iddia eden Erkan Kılıç kaynaklara göre konuşana kadar uçaklardan çok kurmuş, konuşunca da -4 yaşında- önceki hayatını çok detaylı bir şekilde ailesine anlatmıştır.

Kaynak:
1) 1. Steven son, Ian: Reenkarnasyon Tipleri, Cilt III, Lübnan ve Türkiye'de Oniki Olgu, Virginia Press Üniversitesi, 1980, sayfa 285, 288, 290, 292, 293
2) Ahmet Delibalta (Yorumlarda birisi Erkan Kılıçın yeğeni olduğunu iddia ediyor)
3)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
4) Türk Reenkarnasyonunda Geçmiş Yaşam Davranışı, Geçmiş Yaşam Coğrafi Hafızası ve Geçmiş Yaşam Fobisi Ahmet Delibalta Örneği | Erkan Kılıç - Reenkarnasyon Araştırmaları
Ve daha onlarca index: erkan kılıç reenkarnasyon - Google'da Ara.

Arka organım daha inandırıcı bir kaynak olurdu.

Böyle saçma sapan şeylerle vakit öldürmeyin.
Sizin kaynak da onlarca index kadar geniş ise güven verdi, ben "gerçek" falan demedim; "gerçek ise tanıyan var mı?" dedim.

Hindistan'da da ilgimi çeken bunun gibi reenkarne olduğu düşünülen bir olay vardı, bunu da eklemek isterim:
Hocam Onedio'dan ne bekliyorsunuz🤣

Putçuluk gibi :) tanrı ile aralarına birisini koyuyorlar, Araplar çok yapardı.
Binlerce yıllık yüzlerce dinde, inançta bu tip şeyler var, yadırgamak size düşmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı