Erkek arkadaşa ne hediye alınır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Erkek arkadaşımın doğum günü yaklaşıyor, kendisi kolay kolay bir şey beğenmez. Çoğunlukla teknolojik ürün, estetik dekor veya kıyafetlerden hoşlanır. Durum böyle olunca beğendiği şeyler çok pahalı oluyor. Malum Türkiye'deki ekonomik durum belli. O yüzden orta bütçede, beğeneceği bir şeyler araştırıyorum. Yardımcı olur musunuz?
Oyun oynuyorsa Steam'den Epic Games'den falan oyun alın. Valorant, CS, Fortnite falan oynuyorsa skin alın.

Dekorasyon için kumandalı RGB şerit LED alabilirsin. 5 metre uzunlukları oluyor genelde odanın bir duvarını ışıklandırmaya yetiyor.
Yada güzel bir mouse pad alabilirsin. Qp prism mouse pad güzel diyor herkes. Veya Steelseries Qck medium da olabilir.

Oyun oynuyorsa Steam'den Epic Games'den falan oyun alın. Valorant, CS, Fortnite falan oynuyorsa skin alın.
Ay onu da düşündüm baktım, istek listesini didikledim ama oyunları denemek için alıyor, sararsa oynuyor. Şu ara sadece GTA ve Valorant oynuyor arada da Euro Truck oynuyor. Oyun almamı istemedi zaten.

Dekorasyon için kumandalı RGB şerit LED alabilirsin. 5 metre uzunlukları oluyor genelde odanın bir duvarını ışıklandırmaya yetiyor.
Yada güzel bir mouse pad alabilirsin. Qp prism mouse pad güzel diyor herkes. Veya Steelseries Qck medium da olabilir
RGB mouse pad baktım güzeldi, o da seviyor ama doğum günü için alasım gelmedi, normal bir zamanda alabilirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı