Kız arkadaşa ne hediye alınır?

Dostum bence ona ve kendine Fenerbahçe forması al arkasınada isimlerinizi yazdır numarayı da 19-07 yapabilrisin onda 19 olur sende 07 çok hoş olur fanatik olmasına gerek yok ben senin yerinde olsam bir de 2 kişilik maç bileti alırdım efsane olurdu ya da Fenerbahçe stadını gezdirirdim bunlara ek olarak çok yüksek bütçe istemez bunlar.
Pek yakın değil ya. Kabul etmesinin imkanı yok. Formanın da onun gözünde bir etkisi olacağını sanmıyorum maçla falan çok ilgili değil sadece fenerbahçeyi ezdirmem der o kadar.

Bütçeniz nedir?
Eğer fanatik değilse futbol ile alakalı bir şey almayın.
500tlye kadar olabilir.

Pek yakın değil ya. Kabul etmesinin imkanı yok. Formanın da onun gözünde bir etkisi olacağını sanmıyorum maçla falan çok ilgili değil sadece fenerbahçeyi ezdirmem der o kadar.

500tlye kadar olabilir.
Yani fanatik olmasada hoşuna gider diye düşünüyorum sonuçta kaç defa maça gitmiştirki ? İlk olur onun içinde.

Benim Hot Wheels versiyonumunu alabilirsiniz. Eğer maddi durumunuz yeterse Porsche 911 GT3 RS oldukça sportif bir araçtır, alınız, aldırınız. (!)

Hocam kız ne yapsın bunu :D

500tlye kadar olabilir.
Sevgilin mi kız sen onu söyle.

Geri
Yukarı