Kız arkadaşa ne hediye alınır?

swica

Hectopat
Makaleler
1
Kız aşko kuşko bir tip değil. Arabaları araba sürmeyi falan çok seviyor Instagram'dan baktığımda formülacıları takip ediyordu ama hiç o konu hakkında konuşmuyor. Fenerbahçe'li ama fanatik vs. değil. 1-2 hafta sonra doğum günü 19 yaşına girecek sizce ne almalıyım?

Kız aşko kuşko bir tip değil. Arabaları araba sürmeyi falan çok seviyor Instagram'dan baktığımda formülacıları takip ediyordu ama hiç o konu hakkında konuşmuyor. Fenerbahçe'li ama fanatik vs. değil. 1-2 hafta sonra doğum günü 19 yaşına girecek sizce ne almalıyım?
Porsche.

Dostum bence ona ve kendine Fenerbahçe forması al arkasınada isimlerinizi yazdır numarayı da 19-07 yapabilrisin onda 19 olur sende 07 çok hoş olur fanatik olmasına gerek yok ben senin yerinde olsam bir de 2 kişilik maç bileti alırdım efsane olurdu ya da Fenerbahçe stadını gezdirirdim bunlara ek olarak çok yüksek bütçe istemez bunlar.

Alex baskılı çubuklu sarı lacivert forma sonuçta tuttuğu takımın efsanesi. Pandora tarzı takı falanda olabilir. Aşko kuşko olmayan kıza anlamlı bir şey alsan bile mutlu olur. 2 tane Basic sweat alıp baskıcıda anlamlı fotoğraf ve yazılı bir tasarımda bastırabilirsin. (Pratikte iyi uygulamada kötü erkek arkadaşın tavsiyesi.)

Bütçeniz nedir?
Eğer fanatik değilse futbol ile alakalı bir şey almayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı