Erkek İçin Kepek Önleyici Şampuan

Kepek kafadaki ölü deridir belki zeytinyağıda işe yarayabilir ben zeytinyağıda kullandım çok yumuşak oluyor saç kepek azalmıştı ama nedense bıraktım kullanmayı zeytinyağınıda deneyebilirsin saç derisinede çok faydalı.
Zeytinyağı bit yapar dediler. O yüzden kullanmayı istemedim.

Arkadaşlar saçımı 3'e vurucam ve güzel bir şekilde uzatacağım. Çok kepeklendi bu aralar kendime bakım yapamadım sınav stresi felan derken. Hangi marka kullanmam lazım? Saç tipimi bilmiyorum genellikle yağlı olur ama tamamıyla da yağlı denmez.
Eğer saçınız çok yağlı ise ve cabuk yaglaniyorsa benim de kullanmış olduğum "head & shoulders men ultra ekstra yağlanma karşıtı" şampuanı kullanabilirsiniz.

VICHY DERCOS yeşil renkli olanı alırsan deri problemleri adına hiçbir şey kalmaz. Çoğu insan bu şampuandan inanılmaz mutlu, formülü değişecek diye korkan da çok insan var :)

Sendeki kepek problemi ne denli ileri bilmiyorum ama çok iyi şampuandır. Fiyatı da ona göredir.

Bir müddet sarımsaklı şampuan fayda etmişti. O da etkisini yitirip tesir etmemeye başlayınca zetion aldım. Son derece etkili bir süspansiyondur. Kesinlikle denemeni öneririm sadece kepeği yok etmiyor saça bildiğin canlılık katıyor. Eczanede bulabilirsin kullanım talimatı kutu üzerinde mevcut.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı