Erkek İçin Kepek Önleyici Şampuan

Bir müddet sarımsaklı şampuan fayda etmişti. O da etkisini yitirip tesir etmemeye başlayınca zetion aldım. Son derece etkili bir süspansiyondur. Kesinlikle denemeni öneririm sadece kepeği yok etmiyor saça bildiğin canlılık katıyor. Eczanede bulabilirsin kullanım talimatı kutu üzerinde mevcut.
Saçım gür ve sert çok yıpranmış kökden yıpranarak çıkmış. İşe yarar mı?

VICHY DERCOS yeşil renkli olanı
Ben de bir deneyim bunları. Ne kadar şampuan kullandıysam hiçbiri etkili olmuyor. Çok fazla kepek ve saç dökülme sorunum var :( 18 yaşında olmama rağmen baya kelleşmeye başladım. Saçlarım kıvırcık olduğundan uzatınca bonus kafa oluyorum kel kısımlar belli olmuyor ama 3'e vurdurunca her şey ortaya çıkıyor :/

1 şampuanın etki süresi en az 3 aydır. Kullanmaya başladığınız bir şampuanı 3 ay bitmeden bırakıp da; fayda etmedi demeyin kesinlikle. Dökülen saçlarınız bile 3 ay 4 ay önceki zamandan gelmektedir.

Bu yüzden kaliteli bir markanın ürününü en az 3 ay kullanın. 500ML miktar için en az 25-30TL cebinizden çıkmalı. 10TL'lik Elidor'lardan da uzak durun :D

Ben de bir deneyim bunları. Ne kadar şampuan kullandıysam hiçbiri etkili olmuyor. Çok fazla kepek ve saç dökülme sorunum var :( 18 yaşında olmama rağmen baya kelleşmeye başladım. Saçlarım kıvırcık olduğundan uzatınca bonus kafa oluyorum kel kısımlar belli olmuyor ama 3'e vurdurunca her şey ortaya çıkıyor :/
Zetion, şampuan değil. Şampuan gibi gözüken bir nevi kepek önleyici saç sağlığını yenileyen yardımcı bir şampuan gibi düşün. Banyoda kullanırken ilkten saçlar bir tuhaf oluyor bu ne la böyle diyebilirsiniz fakat banyodan çıkıp saçları kuruladıktan sonra etkisi başlıyor. 2-3 saat sonra hemen belli oluyor kullanma talimatı biraz farklı kutu üzerinde zaten mevcut.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı