Erkekler küpe takar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Electrolux Sen "küpe kadınlar için yapılmıştır" diye söyleyince Afganistan gibi ülkelerden bir farkın kalmıyor. Laik bir ülkeyiz isteyen istediğini takar ve giyer. Bizi alakadar etmez. Ayrıca Finlandiya gibi bir ülkeye laf atmışsınız gidip adamların durumuna bakmanızı isterim :)

@Electrolux Dostum ne diyorsun sen? Avrupa gibi ülkelerde kimse kimsenin giydiğine karışmıyor, adamlar şöyle düşünüyor "Adam şunu giyiyor eee bana ne?" yobaz değiller anlaşılan. Erkek küpe takınca doğallığı bozuluyor mu? Burası Afganistan değil kendine gel hocam :)
Gözünle görmeden hiçbir şeye şahit olmadan konuşursan her zaman kaybedersin. İstanbul ile Ardahan aynı olmadığı gibi, Berlin ile Rostock aynı değildir. Paris ile Toulouse aynı değildir. Burada kültür şoku yaşanıyor o yüzden böyle. İnsan ve toplum psikolojisini es geçerek fikir beyan edemeyiz.

Gözünle görmeden hiçbir şeye şahit olmadan konuşursan her zaman kaybedersin. İstanbul ile Ardahan aynı olmadığı gibi, Berlin ile Rostock aynı değildir. Paris ile Toulouse aynı değildir. Burada kültür şoku yaşanıyor o yüzden böyle. İnsan ve toplum psikolojisini es geçerek fikir beyan edemeyiz.

İstisnalar Kaideyi Bozmaz :) O zaman hocam Amerika diye bir yer yok hepsi amcaların uydurduğu bir yer :)

17 yıldır erkeği koymuşlar bir hayrını gördün mü? Bırak bir de kadınları koysunlar😉
Git koymayanlara söyle dostum ben oy vermeyi umursamayacak kadar devletten ve milletten umudunu kesmiş auucu olmayan donanımlı orijinal milliyetçi bir bireyim. Anayasa uygun görüyorsa her şeye okeyim.

İstisnalar Kaideyi Bozmaz :) O zaman hocam Amerika diye bir yer yok hepsi amcaların uydurduğu bir yer :)
Amerika'da orta eyaletlere git, Türkiye'deki gibi dar pantolon giy. Metroda veya otobüste giderken arkandan gay zenciler malafatı boynuna dolar. Sen yat kalk yine milletine şükret. Amerika sevdası almış başını gidiyor. Sorunları yok ettikten sonra burası çok güzel bir ülke olacak. Yeni kuşaktan umutluyum.

@Electrolux Ülkemiz zaten çok güzel(di), laf attığımız yok. Kültürleri yemekleri olsun diğer ülkelere göre daha iyi sadece ekonomisi ve yobazları bol. Ayrıca Amerikalı sevdalısı değilim.

@Electrolux Ülkemiz zaten çok güzel(di), laf attığımız yok. Kültürleri yemekleri olsun diğer ülkelere göre daha iyi sadece ekonomisi ve yobazları bol. Ayrıca Amerikalı sevdalısı değilim.
Bundan 20 sene önce şort giyen erkeğin g** bakıyorlardı top diyorlardı yine iyi düzeldi. Bir 20 sonra bir şey kalmaz zaten ama bu seferde tersine boku çıkacak. Hayırlısı diyelim.

Bumdan 20 sene önce şort giyen erkeğin g** bakıyorlardı top diyorlardı yine iyi düzeldi. Bir 20 sonra bir şey kalmaz zaten.

20 sene sonra, eğer uzun adam hala olursa. Ülkenin sahibi sen değil Suriyeliler ve Araplar olacak.

Erkek saçını da uzatabilir, piercing de kullanabilir, iki kulağını deldirip küpe de takabilir, oje de sürebilir. Kimsenin buna karışma hakkı yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı