Erkekler küpe takar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yakşıyorsa takar abi bana yakışmıyor mesela: )

Küpeye lafım yok, isteyen taksın. Oje sürmeyi savunuyorsun, oldu olacak rujda sürsün o zaman, majyajda yapsın. Savunduğunuz şeyi abartmadan ve saçmalamadan savunun.
Kalıcı oje kullanıyorum zaten de küpeye neden lafınız yok yahu? Oldu olacak meme uçlarını da deldirsin insanlar?

Okuduğum okulun kuralları çok katı değil çünkü yüksek puanlı bir Anadolu Lisesi. Yani anlayacağınız herkes kendi halinde takılıyor, küpe vb. takılar okulda yasak değil diğer okullara karşın.

Yalnız sokakta bile laf edenler oluyor 'Çıkar o küpeyi' , 'Kız mısın sen?' gibi sözlere maruz kalıyorum.
Okulda hiç öyle bir şey yaşamadım kimse gelip neden küpe takıyorsun demedi.
Eğitim seviyesi ile alakalı olduğunu düşünüyorum bu durumun.
Sizin düşünceleriniz neler, erkeklerin küpe takması anormal bir durum mudur?
Herkesin düşüncesine saygı duyarım takana da takmayana da. Ben takmıyorum takan arkadaşım var mı var. Yani normal bir durum ama dikkat et oje felan sürme ona biraz karşıyım.

Erkek adam küpe takmaz takı takmaz kolye ve bileklik takar avrat kısmı olmayın.
Oje süren erkek olmaz.

Hippi misin kardeşim küpe takıyorsun.

Taliban'ı hala terör örgütü zannedenler var. Müslüman oldukları için sakal ve bıyıklarını ehl-i sünnet itikatına göre uzattıkları-kısalttıkları için onları DAEŞ ile eş değer görenler var. Eski Afganistan yönetiminin ihaneti sebebiyle ABD yıllardır Afganistan'da sömürü yaptı ve oranın halkından satılmış olanları kendi lehine çalıştırdı. Taliban senelerdir ABD'yi kendi topraklarından def etmek için uğraştı ve sonunda muzaffer oldular. Taliban, Afganistan'ın yerli halkının oluşturduğu bir örgütlenmedir. Tabi ABD ve batı medyası Taliban'ı terör örgütü gibi gösterdiği için bizim ülkemizde ki saflar da Taliban'ı terör örgütü sanıyor.

Türkiye'ye gelen Afganların ne Taliban ile ne de Türkiye ile hiçbir alakası yok. O Türkiye'ye gelen Afganların da kim oldukları ve ne için geldiklerini bu video'da çok güzel ve anlaşılır bir şekilde anlattı Abdurrahman Uzun. Yazmanıza gerek yok anlaşılıyor zaten.
Taliban zaten terör örgütüdür. Müslüman değiller. Müslüman oldukları ve şeriatı savunduklarını söyleyip terör estiriyor, müslümanlığı kötülüyorlar. Elinde keleşlerle dehşet saçıp ülkeleri iç savaşa sürükleyen, binlerce insanın ana vatanından don atlet kaçmasına neden olan bir yapı İslam ile yönetiliyor olamaz.

Okuduğum okulun kuralları çok katı değil çünkü yüksek puanlı bir Anadolu Lisesi. Yani anlayacağınız herkes kendi halinde takılıyor, küpe vb. takılar okulda yasak değil diğer okullara karşın.

Yalnız sokakta bile laf edenler oluyor 'Çıkar o küpeyi' , 'Kız mısın sen?' gibi sözlere maruz kalıyorum.
Okulda hiç öyle bir şey yaşamadım kimse gelip neden küpe takıyorsun demedi.
Eğitim seviyesi ile alakalı olduğunu düşünüyorum bu durumun.
Sizin düşünceleriniz neler, erkeklerin küpe takması anormal bir durum mudur?
Bence herkes istediğini taksın mesela bu yazıyı yazarken sol kulağımda bir küpe var.

Taliban zaten terör örgütüdür. Müslüman değiller. Müslüman oldukları ve şeriatı savunduklarını söyleyip terör estiriyor, müslümanlığı kötülüyorlar. Elinde keleşlerle dehşet saçıp ülkeleri iç savaşa sürükleyen, binlerce insanın ana vatanından don atlet kaçmasına neden olan bir yapı İslam ile yönetiliyor olamaz.

Onlar da senin Musluman olmadigini dusunuyor.

1634652296830.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı