Erkekler küpe takar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne bekliyorsun ki böyle birisinden. Adama bak. Sokağa salınmış bir çocuk. Allah bilir para filan da alıyorsunuzdur siz milletten haraç niyetine.

Herkesin oyu eşit olunca bunun oyuyla benim oyum bir sayılıyor. Sonra neden Türkiye gelişmiyor buna emanet ediyorsun ülkeyi.

Şu üsluba bakar mısınız. Daha tanımadan etmeden sırf saçlarım renkli olduğu için hakkımda düşündüğünü şeylere bakın. Ancak sizin gibi hödüklere yakışır bu tutum. Görmemiş eski kafalılar :)

Erkek adam küpe takmaz takı takmaz kolye ve bileklik takar avrat kısmı olmayın.
Oje süren erkek olmaz.
Merhabalar, kaçıncı yüzyıldan yazıyorsunuz. Kime göre neye göre küpe kadın işi. Gerçi 'avrat' diye tabir etmişsiniz o yüzden 100 yıl daha düşürüyorum sizi. Oje süren niye erkek olmaz? Kadınları öldürüp parça parça ayıran ama küpe takmayan mı erkek olur? Yoksa doları 10 TL yapan mı? Belki de hayvanlara tecavüz edenler. Ama unutmuşum onlar kolye takmıyordu değil mi? Algınız batsın.

Merhabalar, kaçıncı yüzyıldan yazıyorsunuz. Kime göre neye göre küpe kadın işi. Gerçi 'avrat' diye tabir etmişsiniz o yüzden 100 yıl daha düşürüyorum sizi. Oje süren niye erkek olmaz? Kadınları öldürüp parça parça ayıran ama küpe takmayan mı erkek olur? Yoksa doları 10 TL yapan mı? Belki de hayvanlara tecavüz edenler. Ama unutmuşum onlar kolye takmıyordu değil mi? Algınız batsın.

Yüreğine sağlık. Merak etme dostum, hepsi bir zaman sonra bitecekler.

Bana biraz absürt geliyor ama isteyen istediğini giyebilir, takabilir. Bıktım artık karışanlardan. Artık ailemin bile "Daha geçen hafta okula bununla gittin. Millet ne der şimdi?" demesinden bıktım. Kime ne ki ya? Bir insan istediğini giyebilir, takabilir ve bence buna kimse karışmamalı.

Takmaz ama Lut kavminin azabına özeniyorsa bilemem. Zevkler renkler farklı.
Sizin yüzünüzden gençler dinden soğuyor. Küpe takan herkes hemcinsiyle ilişkiye mi giriyor? Lut kavmi günahkarlıktan helak olmuştu. Demek istediğiniz bu muydu? Eğer helak olması gereken birileri varsa çoğu insan değil mi?

Mesela bu şahıslar da küpe takmayıp yüksek ihtimal sizin gibi cümleler kuruyor sokaklarda:

Takar, ben takıyorum.

Ülkenin sisteminde var bu kılık-kıyafete karışma durumu. Devlet dairelerinde sakal uzatmak, islami sembol olan kıyafetler giymek vs. yasak mesela. Daha seneler öncesinde devlet dairelerinde başörtüsü yasaktı. Askeriyeye girmek isteyenlerin analarının başı açık fotoğraf vermeleri şartı vardı mesela. Elhamdülillah bunlar geride kaldı ama vardı yani. Bu küpe, dövme, kızlara özgü kıyafet, takı vb. kullanma gibi şeylerin fıtratı bozma tehlikesi olduğu için sıcak bakılmıyor toplumda ve bence haklılar da...
"Kutsalıma saygı duy", "bence haklılar" hahahahahahaha.

Takıyor, itirazın var mı?

Şaka gül diye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı