Erkekler neden çok femininleşti?

asmsrm

Decapat
Daha fazla  
Şöyle bir dışarıya çıktığımda bakıyorum da erkekler kadınlar gibi olmaya başladılar. Kadın gibi giyinen, kadın gibi konuşan, kadın gibi yürüyen, kadın gibi davranan erkekler görüyorum ve buna her yerde tanık oluyorum. Erkek gibi erkek yani maskülen erkek oranı bayağı azaldı. Şimdi beni linçlemeyin, herkes istediği şekilde davranır, giyer, konuşur ona ben karışacak değilim ama sadece merak ediyorum sebebini. Erkeklerin genlerindeki testosteron seviyesindeki azalmadan dolayı olabilir mi?

Şöyle bir dışarıya çıktığımda bakıyorum da erkekler kadınlar gibi olmaya başladılar. Kadın gibi giyinen, kadın gibi konuşan, kadın gibi yürüyen, kadın gibi davranan erkekler görüyorum ve buna her yerde tanık oluyorum. Erkek gibi erkek yani maskülen erkek oranı bayağı azaldı. Şimdi beni linçlemeyin, herkes istediği şekilde davranır, giyer, konuşur ona ben karışacak değilim ama sadece merak ediyorum sebebini. Erkeklerin genlerindeki testosteron seviyesindeki azalmadan dolayı olabilir mi?
Gençlik hepsi gey olmuş...

img.jpg

Dünya gittikçe garip bir yer olmaya başlıyor.

Saçlarım uzun diye dedem gilden kız muamelesi görüyorum halbuki kız gibi hareketlerim yok

Sen her şeyi femininmiş gibi karşılıyor da olabilirsin. Bunu yapmak feminin, bunu giymek maskülen falan diye düşünmek bir yerden sonra hastalıktır, abartmanın manası yok; pantolon giyince erkek olmadığın gibi pembe giyince kadın da olmuyorsun.

İnstagram'da sırt üstü yatmanın bile "gay" olduğunu söyleyen bir videoya denk gelmiştim, böyleysen eğer işin yaş.

Geri
Yukarı