Erkekler neden kadın, kadınlar neden erkek gibi giyiniyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Açıkçası kimsenin giyimi zerre umrumda değil. Bana bulaşmasınlar yeter. Fakat şu gerçeği de unutmayalım: Sırf daha fazla erkeğin dikkatini çekebilmek adına belli yerlerini bilerek açan kızlar, çomar erkekler tarafından tacize uğradıklarında seslerini çıkarmayacaklar.
Çıkaracaklar ve biz beyni olanlar, o çomarın ağzını yüzünü dağıtacağız.

Çıkaracaklar ve biz beyni olanlar, o çomarın ağzını yüzünü dağıtacağız.
Dediğimi yanlış anlıyor herkes. Tacizi meşru kılmaya çalışmıyorum. Tacizi yapan şeref yoksunu insan suçlu, bu doğru. Fakat kız “bilerek” çomar erkeklerin dikkatini çekmek istiyor. Bunu başarıp tacize uğradığında kendini biraz eleştirmeli. Tacizcinin kendisi şeref yoksunudur zaten, ona sözüm yok.

Başta yazılanları yutma “akıllı”. Yazdığımı kavrayana kadar oku.

Ayrıca “Tacizi yapanın suçu yoktur.” gibi bir cümle yok yazdığımda. Tacizi yapanda suç olduğu gibi kızda da bazı sorunlar vardır dediğim gibi yapıyorsa.
Hayırdır birader? Karın, kızın, kardeşin biraz kısa bir şort gördüğünde gidip...? Selam mı verelim "merhaba bayan." diye?
Adamlık, müslümanlık o kadın çıplak gezse bile kötü niyet gütmemektir.
Senin zihniyetin öyle bir pas tutmuş ki ayak bileği görünse haktır diyeceksin.

Hayırdır birader? Karın, kızın, kardeşin biraz kısa bir şort gördüğünde gidip...? Selam mı verelim "merhaba bayan." diye?
Adamlık, müslümanlık o kadın çıplak gezse bile kötü niyet gütmemektir.
Senin zihniyetin öyle bir pas tutmuş ki ayak bileği görünse haktır diyeceksin.
Biraz daha açar mısın? Benim hangi zihniyette olduğumu düşünüyorsun? Tacizciyi savunmadım. Kız da kendini eleştirmeli diyorum. Çoğunluğun fikirleri her zaman doğrudur önermesi yanlış, anlayın artık şunu.

Dediğimi yanlış anlıyor herkes. Tacizi meşru kılmaya çalışmıyorum. Tacizi yapan şeref yoksunu insan suçlu, bu doğru. Fakat kız “bilerek” çomar erkeklerin dikkatini çekmek istiyor. Bunu başarıp tacize uğradığında kendini biraz eleştirmeli. Tacizcinin kendisi şeref yoksunudur zaten, ona sözüm yok.
Kim ölçüyor bu bilerek gösterip göstermeme işini? Yarın o çomarlardan birisi bacını görse, dese ki " bu bana cilveleniyor." o zaman ne olacak?

Hayır taciz suçtur ve mağdurun kendisini eleştirmesine gerek yoktur. Çomarlık yapıp sonra yanlış anlaşıldım diye zırlamak da yeni moda oldu. Kız sen gibilerin dikkatini çekmek için giymiyor o kıyafeti bunu aklınıza ya sokacaksınız ya da biz de sizi taciz ede ede öğreteceğiz sokakta yakaladıkça.

''Tacize uğradıklarında sesini çıkarmayacaklar'' ne demek? R'yi koydun hemen. Reelde denk gelseniz keşke bana.

Biraz daha açar mısın? Benim hangi zihniyette olduğumu düşünüyorsun? Tacizciyi savunmadım. Kız da kendini eleştirmeli diyorum. Çoğunluğun fikirleri her zaman doğrudur önermesi yanlış, anlayın artık şunu.

Kim ölçüyor bu bilerek gösterip göstermeme işini? Yarın o çomarlardan birisi bacını görse, dese ki " bu bana cilveleniyor." o zaman ne olacak?
Anlaman hakikaten kıt. Kimsenin giyimi beni zerre ilgilendirmez arkadaşım. Kız “BİLEREK” çomar erkeklerin dikkatini çekmek istiyor sırf kendini değerli hissetmek için. Çomarlar açık giyinenlere seks objesi gözüyle baktığı için taciz ediyorlar.

Hayır kardeşim. Bu yanlış bir kafa, bu kafanın bir sonraki sözü " o saatte orada ne işi varmış?" olur.
Öyle iş yok. Erkek hayvan gibi bakıyorsa %100 erkeğin hayvanlığıdır. Ben bakmam isterse kalçasını açsın. Ben senelerdir body yaptım nelerine denk geldim. Dönüp bakmadım. Adam olan bakmaz, adam olmayan da bir yolunu bulur kılıfına uydurur. Garibanları rahat bırakın.

''Tacize uğradıklarında sesini çıkarmayacaklar'' ne demek? R'yi koydun hemen. Reelde denk gelseniz keşke bana.
Hangi kızları dedim orada? R çeken yok. Anlaman kıt olduğu için mahalledeki Bilal’e anlatır gibi anlatıyorum. Çomarların dikkatini çekmek demek, tacize hazırlıklı ol demek. Tacizci şeref yoksunlarını savunmuyorum. Kimsenin ne giyindiği zerre umrumda değil. İlk yazımda da yazdım bunu. Sırf gerici zihniyet yüzünden o kız yazın sıcağında yanamaz. Tabii şort giyecek, tabii sıfır kol giyecek.
Hayır kardeşim. Bu yanlış bir kafa, bu kafanın bir sonraki sözü " o saatte orada ne işi varmış?" olur.
Öyle iş yok. Erkek hayvan gibi bakıyorsa %100 erkeğin hayvanlığıdır. Ben bakmam isterse kalçasını açsın. Ben senelerdir body yaptım nelerine denk geldim. Dönüp bakmadım. Adam olan bakmaz, adam olmayan da bir yolunu bulur kılıfına uydurur. Garibanları rahat bırakın.
Çomar erkeklerin dikkatini çekmeye çalışan kızları dedim zaten. Genelleme yapmıyorum. Doğru düzgün okuyun şu yazıları.
Gerçekte denk gelirsem dikkat et, yüzünde yaralar oluşmasın. Sen kimi tehdit ediyorsun?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı