Erkekte uzun saç için bakımı önerisi

RiskyZone

Kilopat
Kuru, hafif dalgalı, sıkı olmayan ve çok da yumuşak olmayan saç için bakım önerisi istiyorum. Bütçem 100-200 TL civarında. Kuaförüm saç köpüğü gibi bir ürün önerdi sanırım fakat bu konular hakkında bilgim yok. Dökülme tarzı konular için köpük etki eder mi? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

@Olga666 bu kategoride bilgiliydiniz sanırım.

Dökülme tarzı konular için köpük etki eder mi?

Ne anlamda? Eğer döker mi diye soruyorsanız doğru uygulanırsa asla dökmez. Zaten çok çok yüksek oranda genetiğe bağlı bir şey.

O bütçe için bu iki ürün mükemmeldir;

Ben genelde duştan çıktığımda saçımı havluyla biraz kurulayıp saçım nemliyken deniz tuzu spreyi sıkıp kurutuyorum, sonra saç köpüğü uyguluyorum. Bazı arkadaşlar kurutmadan direkt saçı kuruyken deniz tuzu spreyi sıkıp saçına yediriyor, bir tık ıslak-nemli görünüm alıyor. Kısaca nasıl kullanacağınız size kalmış.

Ne anlamda? Eğer döker mi diye soruyorsanız doğru uygulanırsa asla dökmez. Zaten çok çok yüksek oranda genetiğe bağlı bir şey.

O bütçe için bu iki ürün mükemmeldir;

Ben genelde duştan çıktığımda saçımı havluyla biraz kurulayıp saçım nemliyken deniz tuzu spreyi sıkıp kurutuyorum, sonra saç köpüğü uyguluyorum. Bazı arkadaşlar kurutmadan direkt saçı kuruyken deniz tuzu spreyi sıkıp saçına yediriyor, bir tık ıslak-nemli görünüm alıyor. Kısaca nasıl kullanacağınız size kalmış.
Bilgileriniz için teşekkürler. Deniz tuzu spreyi şart bir ürün mü? Almazsam ne eksikliğini görürüm?

Yeni konular

Geri
Yukarı