Erken vefat eden kediden sonra yeni kedi almak uygun mudur?

emregece

Femtopat
Daha fazla  
Yazın başında aldigim kediye çok alışmıştım sadece ben değil tüm aile çok alismisti. Malum havalar sıcak pencereyi açtık o da çok meraklıydı dışarıya, sonrasında ise asaagiya düştü ve vefat etti. Yeni bir kedi almak uygun mu? 2 hafta geçti onu hala ozluyoruz fakat daha çok ayağımızın altında dolaşmasını ozluyoruz. Sizce almali miyiz?

Yazın başında aldigim kediye çok alışmıştım sadece ben değil tüm aile çok alismisti. Malum havalar sıcak pencereyi açtık o da çok meraklıydı dışarıya, sonrasında ise asaagiya düştü ve vefat etti. Yeni bir kedi almak uygun mu? 2 hafta geçti onu hala ozluyoruz fakat daha çok ayağımızın altında dolaşmasını ozluyoruz. Sizce almali miyiz?

Bence biraz daha dikkatli olmalısınız sonuç olarak oda bir çocuk gibi almanızda bir sakınca yok ama gerçekten dikkatli olmalısınız.

İnsanlar sizi ayıplayamaz zaten (yapanlar mevcut ama aldanmayın). İçinden nasıl geliyorsa. Bazı insanlar kaybettiği hayvanını hatırlattığı için beslemek istemiyor. Bazıları. Evinde bir neşe kaynağı vb. olsun istiyor. Sizin kararınız.

Bence biraz daha dikkatli olmalısınız sonuç olarak oda bir çocuk gibi almanızda bir sakınca yok ama gerçekten dikkatli olmalısınız.
Balkonlara sert halat pencerelere demir korkuluk yaptiricaz bizim düşüncemiz şu : biz o hayvana cidden çok güzel bir hayat yasattik neden diğerleri de bu güzel hayatı yaşamasın ki?

Balkonlara sert halat pencerelere demir korkuluk yaptiricaz bizim düşüncemiz şu: Biz o hayvana cidden çok güzel bir hayat yasattik neden diğerleri de bu güzel hayatı yaşamasın ki?

Tabii ki güzel bir düşünce sizin kararınıza kalan bir durum mesela benim kedim engelli dışarıda yaşayamayacağı için sahiplenmiştim ve 10 yaşında halen benimle.

Geri
Yukarı