Ermeni propagandası sonucu Atatürk dizisi Disney+'da değil Fox'ta ücretsiz şekilde yayınlanacak

Makaleler
2
Yer
Ankara
Haber:
Amerika'daki Ermeni diasporasının Atatürk'ün hayatını anlatan dizinin yayınını durdurmak için yaptığı propagandanın ardından dizi Disney+'ta değil "Tüm Türkiye'ye armağan" sloganıyla Fox'ta izlemesi ücretsiz olarak yayınlanacak.

Dizinin daha sonra yapımcısı tarafından hazırlanacak özel montajlı yenilenmiş hali sinemalarda seyirciyle buluşacak.

Konu sahibi yorumu:

Açıkçası tarih bilgim olmadığından bu Ermeni soykırımı ve Atatürk düşmanlığı konusu hakkında bir bilgim yok. Fakat daha geçen Japonya'ya atılan atom bombasını yapan Oppenheimer'ın hayatı film ile anlatıldıktan sonra ve Hitler gibi bir adamın bile onlarca dizisi, filmi, oyunu olduktan sonra Atatürk gibi birine karşı yapılan bu saygısızlığı kesinlikle doğru bulmuyorum.

Kaynaklar:

Fakat daha geçen Japonya'ya atılan atom bombasını yapan Oppenheimer'ın hayatı film ile anlatıldıktan sonra ve Hitler gibi bir adamın bile onlarca dizisi, filmi, oyunu olduktan sonra Atatürk gibi birine karşı yapılan bu saygısızlığı kesinlikle doğru bulmuyorum.
Batılı işte,ne beklersin?

Bazı şeyleri kabullenemediklerini devamlı gösteriyorlar. Kabullenemedikleri yenilgilerini bir de Ermeni soykırımı adı altından bir diziyi yasaklayarak göstermeye çalışıyorlar. Varsın öyle olsun gerçekler ortada. Ortada bir soykırım yok.

İsyan edip savaşta ölen ermeniler bize soykırım yaptınız diyorlar ya cidden yazık. Batı da sadece Türkiye'nin yaptığı (!) soykırımlara ses çıkarıyor üstelik Atatürk gibi barışı savunan birinin filimi yasaklıyorlar terbiyesizlikden başka bir şey değil.
Batılı ülkelerin geçmişi kadar kirli başka bir millet yok. Siyasi olduğu zaman da işlerine ne gelirse. Adamların sömürmediği, yok etmediği yer kalmadı. Siyaset gerçekten komedi bir şey.

Keşke gerçekten soykırım yapmış olsaydık en azından iftira yemezdik boşuna.😀 ama diziden sonra sırf para kazanmak ve Atatürk ismini kullanmak için ayrıca film çekilmesini doğru bulmuyorum bu zamanında yılmaz özdil'in 2500 TL'ye Atatürk kitabı satmaya çalışmasıyla aynı şey bana göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı