Ertesi gün hapı işe yarar mı?

Merhaba, kız arkadaşımla cinsel ilişkiye girdik boşalmadığımdan emindim ama yine de ne olur ne olmaz diye hap kullandı. 2-3 saat geçtikten sonra bir kez daha cinsel ilişkiye girdik ama yine boşalmadan çıkardım bir sorun yaşatır mı?

Ayda en fazla 1 tane kullansın kız arkadaşınız yoksa ileri de adet ve hamile kalmama konusunda sorun yaşayabilir. Bu konuda hassas olunuz, ayrıca kondom diye bir şey var neden kullanmadiniz? Yaptığınız sağlıklı bir çözüm taktiği değil, bu durumlarda bile hamile kalma ihtimalleri olabiliyor.

Ayda en fazla 1 tane kullansın kız arkadaşınız yoksa ileride adet ve hamile kalmama konusunda sorun yaşayabilir. Bu konuda hassas olunuz, ayrıca kondom diye bir şey var neden kullanmadiniz?
Kondomla çok zevk alamıyorum ben ya hocam, peki sorduğum sorunun yanıtı nedir? Hapı kullandıktan sonra ilişkiye girmek sorun olur mu? Boşalma yok.

Kondomla çok zevk alamıyorum ben ya hocam, peki sorduğum sorunun yanıtı nedir? Hapı kullandıktan sonra ilişkiye girmek sorun olur mu? Boşalma yok.
Sorun olacağını sanmıyorum ama biraz ara verilse daha iyi. Eğer kullanmamaya devam ederseniz 9 ay sonra çocuğunuzu elinize alırsınız. Sonuçta kimse keyiften takmıyor bunu, bu tarz durumlar kazalar yaşanmasın diye kullanılıyor. Loto oynamaya benzemez pek bu durum.

Sorun olacağını sanmıyorum ama biraz ara verilse daha iyi. Eğer kullanmamaya devam ederseniz 9 ay sonra çocuğunuzu elinize alırsınız. Sonuçta kimse keyiften takmıyor bunu, bu tarz durumlar kazalar yaşanmasın diye kullanılıyor. Loto oynamaya benzemez pek bu durum.
Doğru söylüyorsunuz vallahi hocam, şu an bile o kadar insan strese giriyor ki anlatamam. 19 yaşında baba olmayı hiç istemem sanırım.

Doğru söylüyorsunuz vallahi hocam, şu an bile o kadar insan strese giriyor ki anlatamam. 19 yaşında baba olmayı hiç istemem sanırım.
Dediğim gibi sağlıklı korunma yöntemlerine bakınız, araştırınız. Ayrıca en başta söylediğimi unutmayın. Kız arkadaşınız ertesi gün hapını sürekli almasın, sorun yaratabilir ileri ki zamanlarda.

Geri
Yukarı