Erzurum Nasıl Bir Oyun?

DjKedi

Decapat
Katılım
24 Ekim 2020
Mesajlar
4.191
Makaleler
2
Çözümler
12
Kötü bir oyun. Başka oyunlara benzemesi açıkça umurumda değil, birbirine benzeyen bir sürü oyun var. Zaten hayatta kalma oyunu yapıyorsan 5-6 lokasyon şansın var nerede yaparsan yap birine benzeyecek(ormanda geçse birine, okyanusta geçse birine, karlı yerde geçse birine benzeyecek). Fakat bu oyunun kötü olma sebebi gerçekten kötü olması. Sırf biz Türküz bize para verin diye çıkmış bir oyun.
 

yasinseker02

Centipat
Katılım
29 Temmuz 2020
Mesajlar
266
Çözümler
1
Dostum bende bu sektörün içindeyim bende bi oyun gelistiricisiyim. Bana kalsa erzurum yürüyüş simulasyonundan ibaret. Envanter sistemi üzerinde bi tık uğraşılmış ama onun dışınsa bi baj ayı geliyor vuruyosun vurus hissiyati bile yok. Fps oyunlarında bizim bi terimimiz var. Crosshairin olduğu yere hic bi sekilde silah konmaz bu odağı dağıtır. Erzurumda silah bildigin ekranin pat ortasinda yapılan çok yanlış şey var. Bir oyun mükemmel olmak zorunda değildir zaten. Ama eleştiriye açık olmak zorundadır ve yapımcılar eleştiriyi kaldıramicaksa bu oyunu yayınlamanın hiç bir mânasi yooook. Jahreine bi yanıt vermişlerdi twitterdan hatırlamıyorum ama baya bi gülmüştüm. Eleştirilerden sonra oyunda birseyleri değiştirmek yerine cevap veriyorlar.Kısacası erzurum 10 üstünden 4 hâla çok eksiği olan bi oyun.
 

Sevenempest

Picopat
Katılım
31 Mart 2021
Mesajlar
40
Çözümler
1
Ciddi ciddi yanıtlamışlar bir de. Bu oyunsa ben hayatımda oyun görmemişim.

Erzurum'u en iyi anlatan şey şu: Bu oyunu Ermeni biri Erzurum'la dalga geçmek için yapsa linç edilirdi. Yani oyun o derece kötü, şu anki haliyle yabancı biri yaptı dese adamı linç ederlerdi. Emek bile yok, tamamen hazır assetler kullanılmış.
 

İkarios

Centipat
Katılım
24 Temmuz 2020
Mesajlar
853
Çözümler
4
Yer
Tekirdağ
Milli ve dini duyguları sömüren bedava dahi olsa oynamayacağım bir oyun. Yapımcı değerleri sömürmeyi o kadar benimsemiş ki Jahrein'e cevabında bile ''Allah'' kelimesi geçiyor. Kesinlikle onun yerine The Long Dark alın.
 
Yukarı