Erzurum nasıldır?

Bizim yapımcılar ne zaman kendine has bir oyun yapacak ben onu merak ediyorum. Devamlı birilerinden kopya çekmek zorunda mıyız? Bir oyuna özenirsin özenmesine de kopyala yapıştır da yapmazsın hani. Gerek yok ki yani The Long Dark varken neden Erzurum'u alayım mesela? Aynı oyun.

Bizim yapımcılar ne zaman kendine has bir oyun yapacak ben onu merak ediyorum. Devamlı birilerinden kopya çekmek zorunda mıyız? Bir oyuna özenirsin özenmesine de kopyala yapıştır da yapmazsın hani. Gerek yok ki yani The Long Dark varken neden Erzurum'u alayım mesela? Aynı oyun.

Aynen aslinda. Sabotaj diye bir oyun cikarmislar. P2W degil ama mapler Zula ile tamamen ayni. Hazira cok duskun bir milletiz.

Aynen aslinda. Sabotaj diye bir oyun cikarmislar. P2W degil ama mapler Zula ile tamamen ayni. Hazira cok duskun bir milletiz.

Zula da Sabotaj da CSGO kopyası. Bir de yerli oyun diye savunanlar çıkıyor. Kendine has olsun, savunayım.

Daha iyisini siz yapın efenim.

Bir kere daha iyisini yapamasam da bu benim fikrim. Hem bu oyunu neden bu kadar savunuyorsunuz ki bir oyun yapmak bu kadar övülecek hatta hiç oynamadan övülecek bir şey olmasa gerek.

Kendimize has bir konsept ile aslında oyun yapabiliriz. Lakin Türkiye'de en çok tutan konular hep silah ve mafya oyunları oluyor. Başka bir konuda oyun yapsak kimse indirmez. Geliştiricilerde mecbur diğer oyunlara özeniyor silah ve mafya içeren.

Yeni konular

Geri
Yukarı