Eş cinsellik karşıtlığını anlayamamak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütün eylemlerde polise saldırıldığını da kanıtlayamazsınız.
Türk polisi tek atar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hadi çıksa biri dese pedeofili destekliyoruz ona da mı saygı duyacaksınız gerçekten kendi mantığınızla değil de birkaç insan yaptı diye mi bir duruma saygı duruyorsunuz. Merak etmeyin yakında bu tür iğrenç şeyleri de göreceğiz.

Bu mesajdan bu yorumu nasıl çıkardınız anlamıyorum ama Pedofililik gibi bir suça kimsenin saygı duyacağını sanmıyorum.

O da doğru birşey değil. Sokak ortasında seks, öpüşme gibi şeyler de doğru değil. Yanaktan öpme gibi naciz durumlar hariç.
Sokak ortasında bi zahmet sevişmeyin de daha masum olan öpüşme vb. hareketlerin kimseye zararı yok ki.

Hadi çıksa biri dese pedeolifiyi destekliyoruz ona da mı saygı duyacaksınız gerçekten kendi mantığınızla değil de birkaç insan yaptı diye mi bir duruma saygı duruyorsunuz. Merak etmeyin yakında bu tür iğrenç şeyleri de göreceğiz.
Pedofili LGBT içinde değil ve saygı duyulacak bir şey de değil. Zoofili de öyle. Aynı dinci kesimde sapıklar uçukların dini yanlış göstermesi olduğu gibi LGBT çatısı altında girmeye çalışan öyleleri var. Konuyu sapıtıyorsunuz.

Hadi çıksa biri dese pedofili destekliyoruz ona da mı saygı duyacaksınız gerçekten kendi mantığınızla değil de birkaç insan yaptı diye mi bir duruma saygı duruyorsunuz. Merak etmeyin yakında bu tür iğrenç şeyleri de göreceğiz.
Maalesef, pedofili bayrağı da var. Bunu da yakında gözümüze sokarlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(LGBT ile NOMAP'i aynı yere koymuyorum.)

Eşcinsel yönelimi olanları desteklemiyorum, yatak odalarında istediklerini yapsınlar, banane bundan.

Benim için saçma olan cinsel yönelimlerin gözüme sokulmasından hoşnut değilim.

Bu mesajdan bu yorumu nasıl çıkardınız anlamıyorum ama Pedofililik gibi bir suça kimsenin saygı duyacağını sanmıyorum.

Eş cinsellik de suçtu ama birkaç çağdaş(!), insanların her fikrine saygı duyan insan yüzünden yavaş yavaş normal görünmeye başlandı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı