Son zamanlarda artan eş cinsellik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kız arkadaşımla sevişmemi engelliyorlar diye ben çıkıp sokakta protesto vs hiçbirşey yapmadım. Buna kimse karışamaz da. Ama LGBT bireyleri öyle değil. Sen alırsın partnerini ne yapıyorsan yaparsın bunu reklam yapma çaban ne diye yani.

Yukarıda birisi gayet iyi cevabını vermiş.
LGBT'lilerin haklarıyla bizim haklarımı eşit. Bunlar hala yok onur yürüyüşü yok şöyle yok böyle siyasi bir baskı yapmaya çalışıyorlar. Eğer ki evlilik yapmak istiyorlarsa, yallah Hollanda'ya.
E kardeş, sen bu insanlar küpelerinden ötürü dayak yerken, saçlarından ötürü hor görülürken neredeydin? Daha yeni yeni kırılmaya başlayan bu yobazlığı utanmadan savunuyorsun. Çok meraklıysan milletin özgürlüğünü kısıtlamaya, yallah Arabistan'a.

Son düzenleme:
Sabah sabah güne eş cinsellik didişmesiyle başlamak vs. işine gücüne bakmak

Doğuştan falan geldiği yok. Doğuşta size c*nsel organınız verilir bir tasta beyin. Çocukluklarında özendikleri için LGBT olmuyorlar sanki.

Cevapları okumadım tabi fakat kısa bir yoruma denk geldim "populer kültür" tam olarak bu bence yani eşcinselliğin çok büyük bir bölümü %99 populer kültür kaynaklı yani tamamen "zihinsel" her mm2 sinden testesteron fışkıran adam eşcinsel olabilirmi böyle birşey? şöyle bir söz okumuştum "hiç aklınıza gelmeyen sizin için imkansız olan bir düşünce-yönelim vs bile sadece size 1 cm uzaklıktadır" bu insan zihninin her türlü yönlendirilebileceğini-yönetilebileceğini gösterir olanda budur zaten.

AKP yüzünden bence. Her şeyin başı onlar bence eş cinselliği de onlar yaymıştır gizliden. @Recep Baltaş

Arkadaşlar size ne? Neden insanların hayatı hakkında fikir beyan etmeyi kendinize bu kadar hak görüyorsunuz? Size bu yetkiyi kim veriyor? Kimsenin hayatını yaşayış biçimi hakkında söz sahibi değilsiniz. Bunu tartışmaya açma hakkınız da yok. Herkes kendi hayatına baksın.
Hiç bir insan kendi istediği hayatı yaşayamaz bunun nedeni insan zihinsel bir canlıdır. yani doğruları-yanlışları öğrenir tercihler verilir ve bunlar arasından seçim yapar. yaptığı şey doğal değil zihinseldir. doğruları-yanlışları, iyileri-kötüleri de insan zihni oluşturur. yani kendi oluşturduğu şeyler arasından tercih yapar. burada doğal ne var? bence hiçbirşey. doğal zannettiğin herşey zihinsel.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı