Eş cinsellik karşıtlığını anlayamamak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam Deep turkish web bu konuya değinmişti.

İki tane erkek ya da kadın direk hayata 2-0 geriden başlıyorsun.
Tamam işte bu durum varsa çocuk çıkıp diyecek ki ben bu aile yerine şu aileyi istiyorum. Bu kadar. Hayata yenik başlamanın bin tane sebebi olabilir. Ben fakir bir ailedensem de yenik başlıyorum. Dediğim gibi fakirler, çirkinler, düşük zekalılar da çocuk yapamasın o halde.

Eş cinsellik de suçtu ama birkaç çağdaş(!), insanların her fikrine saygı duyan insan yüzünden yavaş yavaş normal görünmeye başlandı.
Ne zaman suçtu? Nasıl bu kadar emin konuşuyorsunuz anlamadım gitti, size bizzat kendim temin ederim ki hiçbir aklı başında insan pedofili gibi iğrenç ötesi bir "cinsel eğilim" e destek vermez, veremez, nokta. Kendi fikrinizi savunmak için olmayan şeyi varmış gibi göstermeyin lütfen.

Tamam işte bu durum varsa çocuk çıkıp diyecek ki ben bu aile yerine şu aileyi istiyorum. Bu kadar. Hayata yenik başlamanın bin tane sebebi olabilir. Ben fakir bir ailedensem de yenik başlıyorum. Dediğim gibi fakirler, çirkinler, düşük zekalılar da çocuk yapamasın o halde.
Konuyu başka yere yine çekiyorsun ben onlar yapsın vs. demedim. Ama durumu kötüyse çocuk yapması saçma zaten.

Gözüm heterolar öpüşürken rahatsız olmuyor.
Tamam sen fobiksin o zaman.

Maalesef, pedofili bayrağı da var. Bunu da yakında gözümüze sokarlar.
Dayatma ile hayatimiza girebilecek bir sey olmayacak bu hicbir zaman. Zoofili de pedofili de. Ufak yozlaşmış kesimler disinda kimsenin bunu legallestirme cabasi da yok zaten.

Ne zaman suçtu? Nasıl bu kadar emin konuşuyorsunuz anlamadım gitti, size bizzat kendim temin ederim ki hiçbir aklı başında insan pedofili gibi iğrenç ötesi bir "cinsel eğilim" e destek vermez, veremez, nokta. Kendi fikrinizi savunmak için olmayan şeyi varmış gibi göstermeyin lütfen.

Eş cinsel ilişkiyi yasaklayan kanun maddeleri[değiştir | kaynağı değiştir]​

Osmanlı Devleti'nde Tanzimat öncesinde yürürlüğe girmiş olan şu kanunlar, o dönemlerde livata (erkekler arasındaki eş cinsel ilişkinin) yaygınlık kazanması dolayısıyla, eşcinsellliğe yönelik cezaları içermekteydi: Dulkadir Vilayetinde (Maraş ve dolayları) uygulanmakta olan Alaüddevle Bey Kannunamesi, Bozok Türkmen bölgesinde (Yozga)) uygulanmakta olan Bozok Kanunlarının 15. maddesi, I. Selim Kanunnamesinin 6. maddesi, Kanuni Kanunnamesinin 27., 32.-35. maddeleri.

Tanzimat Devri'nde yürürlüğe konan ve önceki ilgili hukuki kaideleri hükümsüz kılan, Osmanlı tebaasının tümünün uymakla yükümlü olduğu 1858 tarihli Ceza Kanunname-i Hümayunu'nda ise livata ile ilgili bir düzenleme bulunmaz.[19] Tanzimat reformları arasında sayılan Kanunname, 1810 tarihli Fransız Ceza Kanunu'nu esas almaktadır ve Fransa'da, belirli bir cinsel eylemi suç olarak addeden yasalar 1791'den itibaren yürürlükten kaldırılmıştır.[20] Ceza Kanunname-i Hümayunu'nda livata ile ilgili düzenleme olmamasına dayanarak livatanın bu tarihte suç olmaktan çıkarıldığını kabul edenler[19] olduğu gibi; bunu kabul etmeyenler de vardır. Bazı araştırmacılar, İslam ceza hukukunda suçlara verilen cezaların had, tâ'zir, kısas ve diyet cezaları olarak dört ayrı başlıkta değerlendirildiğini,[21] ve 1858 tarihli Kanunname'nin birinci maddesinde tâ'zir suçlarını düzenlendiğine[22] dikkat çekerek; livatanın, İslam Hukuku'nda zina suçuna kıyas edilerek had suçları bağlamında ele alındığını ve bu nedenle pek çok kanunnamede ayrıca hükme bağlanmasına ihtiyaç duyulmadığı görüşünü ifade etmişlerdir.[kaynak belirtilmeli]
Kaynak: Vikipedi.

@Dr Drake Ramoray

Erkeğin erkeğe, kadınının kadına ilgi duyması biyolojik olarak bir hormonel bozukluktur. Erkekte az da olsa kadın hormonu bulunur, kadında da az da olsa erkek hormonu bulunur. Bu hormonlar gereğinden fazla salgılanabilir. Bu gibi durumlarda da ortaya çıkar. İnsan doğasına baktığımız zaman erkek ve kadının birbirini tamamlayıcı olduğunu görürüz. Mesela üremeden örnek verirsek; spermler ve yumurtalıklar puzzle parçaları gibi birbirini tamamlar ve üremeyi sağlar. Bunun dışında kalan erkek erkeğe, kadın kadına olan ilişkiler anormaldir. Saygı duymak zorundasınız şeklinde ki iddiaları da anlamıyorum. Ortada bir yanlış varsa susup oturmak bunun daha da büyümesine sebep olur. Ayrıca bu LGBT medyada çok fazla göze sokuluyor, pride month ya da dizilerdeki sahneler vs. Ben bu durumun artan nüfus ve azalan kaynaklardan dolayı bir cinsiyetsizleştirme ve nüfus azaltma işi olduğunu düşünüyorum.

Maalesef, pedofili bayrağı da var. Bunu da yakında gözümüze sokarlar.
(LGBT ile NOMAP'i aynı yere koymuyorum.)

Pedofili yasal bir şey değil ki. Nasıl böyle bir şey olabilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı