Eş cinsellik karşıtlığını anlayamamak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Toplumun yapısını ve ahlakını bozacak fikirlere sahipler. En azından Türkiye'de LGBT'yi doğru düzgün savunan yok. Kendilerini yüceltmek peşindeler,(aslında gömüyorlar.) açılan pankartları siz görüyorsunuz. Kendilerinin ezikliğinin o kadar farkındalar ki, reklamlarını yapmak ve özgürlüklerine ulaşabilmek için, büyük markaların, futbol takımlarının arkasına sığınıyorlar. Eskiden böyle bi' şey olmadığını, popüler kültür ile insanın doğasında olmayan, tamamen çevre sayesinde insana bulaşan bu hastalığa saygı duymak istemiyorum. Desteklerin için teşekkürler Jamie Vardy.

Siz kafayı yemişsiniz. Yazdığına bak, olayla ilgili hiç bi' bilgin olmadığını nasıl bu kadar profesyonelce belli ediyorsun? Bilmeyipte konuşmak, gay olmaktan kötüdür. O diziler yüzünden normalleştiriyorsun, eskiden gay görsen yolunu değiştireceğin sıra, diziler, firmaların logosuna renklerini yerleştirmesi vb. yüzünden normal algılamaya başlıyorsun. Doğada hiç bi' hayvanın hem cinsi ile ilişki kurduğunu gördün mü?
Maalesef öyle sokakta kendisine tasma takıp dolaştıranı gördüm.

Toplumun yapısını ve ahlakını bozacak fikirlere sahipler. En azından Türkiye'de LGBT'yi doğru düzgün savunan yok. Kendilerini yüceltmek peşindeler,(aslında gömüyorlar.) açılan pankartları siz görüyorsunuz. Kendilerinin ezikliğinin o kadar farkındalar ki, reklamlarını yapmak ve özgürlüklerine ulaşabilmek için, büyük markaların, futbol takımlarının arkasına sığınıyorlar. Eskiden böyle bi' şey olmadığını, popüler kültür ile insanın doğasında olmayan, tamamen çevre sayesinde insana bulaşan bu hastalığa saygı duymak istemiyorum. Desteklerin için teşekkürler Jamie Vardy.

Siz kafayı yemişsiniz. Yazdığına bak, olayla ilgili hiç bi' bilgin olmadığını nasıl bu kadar profesyonelce belli ediyorsun? Bilmeyipte konuşmak, gay olmaktan kötüdür. O diziler yüzünden normalleştiriyorsun, eskiden gay görsen yolunu değiştireceğin sıra, diziler, firmaların logosuna renklerini yerleştirmesi vb. yüzünden normal algılamaya başlıyorsun. Doğada hiç bi' hayvanın hem cinsi ile ilişki kurduğunu gördün mü?

Evet. Hayvanlarda da hemcinsleri ile ilişkiye girme vardır. Ufak bir araştırma ile hepsine ulaşabilirsiniz. Wikipedia nedir biliyorsunuz değil mi?

İstediğiniz şeyi destekleyen istediğiniz pisliği yapın karışmıyorum.

En başından bunu söyleseniz kimse karşı çıkmazdı işte. Farklı türde cinsel eğilimler siz isteseniz de istemeseniz de olacak. Ancak bu kadar global düzeyde iletişimin olduğu bir çağda pedofili vb. iğrençilklerin kabul edilmesine imkan yok. Seversiniz sevmezsiniz ayrı, ancak karışmayın olsun bitsin.

Siz kafayı yemişsiniz. Yazdığına bak, olayla ilgili hiçbir' bilgin olmadığını nasıl bu kadar profesyonelce belli ediyorsun? Bilmeyipte konuşmak, gay olmaktan kötüdür. O diziler yüzünden normalleştiriyorsun, eskiden gay görsen yolunu değiştireceğin sıra, diziler, firmaların logosuna renklerini yerleştirmesi vb. yüzünden normal algılamaya başlıyorsun. Doğada hiçbir' hayvanın hem cinsi ile ilişki kurduğunu gördün mü?

Doğada eşcinsel davranışı sergileyen birçok hayvan var, videolar mevcut. :)

Ayrıca hayatınızda hiç eş cinsel biriyle karşılaştığınızı sanmıyorum. Sosyal medyanın gösterdiğinin aksine cana yakın ve düzgün insanlar.

Abi bize ne insanlar ne zaman dan beri başkasın kendi görüşlerini , kendi zevkini tartışır oldu ben anlamıyorum ayrıca kişi kendi kararlarını tartışmak zorunda değil, herkesin tuttuğu kendine bana ne .

Ben eşcinsel olmadığım için bana da garip geliyor ama gidip siz hastasınız demiyorum veya kötü düşünce beslemiyorum. Ayrıca insanlar ve hayvanları karşılaştırmak çok saçma.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı