Eş cinsellik karşıtlığını anlayamamak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Herkesin kendi hayatı bize ne? Bu arada lezbiyenleri severim. Gaylere karşı nötrüm kendi hayatları dediğim gibi.

Gündemi takip ettiğimiz platformda “pedofili“ bayrağı çıkınca insan garipsiyebiliyor.
Ben de haz etmiyorum o tarz paylaşımlardan. Küçük gruplar çok bağırdığında o tarz büyük olaymış etkisi yaratabiliyor. Bunların LGBT ile alakası yok.

Tartışma fazla uzamış sanki :D desteklemeyen desteklemesin, nefret eden etmeye devam etsin, destekleyenlerde desteklesin. Neden kendi fikrinizi başkasına kabul ettirmeye çalışıyorsunuz?

Eş cinsellik bu kadar göze sokulmasaydı toplumun çoğu bu durumdan nefret etmez ve bir zaman sonra alışırdı, ancak artık her yerde göze sokuluyor en alakasız yerden LGBT ile alakalı bir şey çıkıyor. En basitinden LoL oynamadım ama bir gay çift varmış oyunda çoğu yorumu okudum ve karakterlerin LGBT için harcandığı söyleniyor ki bence de öyle. Markaların LGBT'yi kullanması farkındalık amaçlı değil maddi kazanç içindir.

Benim fikrime gelecek olursak son yıllarda aşırı popüler oldu ve bu normal değil insanlar köle olmuş. Ben nefret ediyorum bu durumlardan ama gidip de her yerde nefret ettiğimi dile getirmiyorum.

Arkadaş herkes kurallara uydukça benim sorunum yok bana ne ama bana dair bir ahlaksızlık bir saldırı olursa iş değişir bu insanların iyisi de var iyi olmayanı da var kendi seçimi her istediğini yapamaz benim haklarım a bir saldırı olmadıkça bana ne eğer haklarınıza saldırı varsa suç duyurusu yapıp hakkınızı hukuk yoluyla bulunuz burada tartışarak bir yere varamassiniz varamayız. Hakkınızı hukuk yoluyla bulunuz.

Eş cinsellik bu kadar göze sokulmasaydı toplumun çoğu bu durumdan nefret etmez ve bir zaman sonra alışırdı, ancak artık her yerde göze sokuluyor en alakasız yerden LGBT ile alakalı bir şey çıkıyor. En basitinden LoL oynamadım ama bir gay çift varmış oyunda çoğu yorumu okudum ve karakterlerin LGBT için harcandığı söyleniyor ki bence de öyle. Markaların LGBT'yi kullanması farkındalık amaçlı değil maddi kazanç içindir.
Katılıyorum. İnsanları kullanıyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı