Eş cinsellik karşıtlığını anlayamamak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya "çoğu" eli yüzü düzgün insanlar çıksın o zaman diyorum. Fikirlerini savunsunlar anlamak zor değil. Dışarıdan gören birisi, o düzgün insanları göremiyor. LGBT karşıtlığı neden var saygı duymak zorundasınız demeyin o zaman.
Hetero bireylerin kadınları kalça ve göğüs, erkekleri de kas yığını sosyal medyada. Bunlar da biz sıradan heteroları temsil etmiyor olsa gerek.

• Beğen
İfadeler: kt2
Ben tamamen etik kurallara bağlayarak bu insanların özgürce yaşaması taraftarıyım fakat asla evlat edinilmemesi gerektiğini düşünüyorum çünkü çocuğun psikolojisi negatif yönde etkilenebilir.

Emin ol değil şu an niye hastalıklar var sma ve benzeri gibi.
Dogal secilim degil abi bu. Taniminin ne oldugundan emin misin?

Senin bahsettigin yanlis gen kombinasyonlarinin bireyi hasta yapmasi. Hasta birey elenmeye daha yatkindir. Dogal seçilir yani. Zayifsan elenirsin, bu nasil kusursuz çalışamayacak?

Eşcinselliğin hormonal bozukluk olmadığı kanıtlanalı bayağı bir süre geçti yalnız, yanlış bilgi veriyorsunuz.

Kanıtlanmadı. Tartışmalı bir konu. Bazı kaynaklarda hormonal bir bozukluk olduğu kanıtlandı yazsada bazı kaynaklarda hormonel olmadığı yazıyor. Araştırısanız görebilirsiniz.

Açıkçası umurumda değil ancak artık etrafta bunların eyleminden bıktım. Sokakta birbirleriyle öpüşmeler, her yere bayrak asmalar, sürekli kendilerini gözlerimize sokmaları falan. Homofobik olmamak elde değil.

Kardeşim ben heteroseksüelim diye her yere hetero bayrağı asıp etrafta eylemle dolaşıyor muyum? Sizi laf eden kimse yok eylemleri yapmasanız. İstediğinizi yapın kimsenin umurunda değil ki.

Kaynak veya haber link'i alabilir miyim?
Altta kaynakçaları da var. Eşcinsellik hastalık değildir. WHO listesinden çıkaralı da yıllar geçti zaten.

Dogal secilim degil abi bu. Taniminin ne oldugundan emin misin?

Senin bahsettigin yanlis gen kombinasyonlarinin bireyi hasta yapmasi. Hasta birey elenmeye daha yakindir. Dogal seçilir yani. Zayifsan elenirsin, bu nasil kusursuz çalışamayacak?
Çekinik genlerle de hastalık taşınabilir. Bundan dolayı kusursuz değil diyorum. Şu an herkes müthiş tip ve fiziksel özelliklere sahip olmadığına göre kusursuz olmadığı bellim

Kanıtlanmadı. Tartışmalı bir konu. Bazı kaynaklarda hormonal bir bozukluk olduğu kanıtlandı yazsada bazı kaynaklarda hormonel olmadığı yazıyor. Araştırısanız görebilirsiniz.
Bilimdeki her şey tartışma konusu olabilir ama şu anki ortak görüş hastalık olmadığıdır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı