Eş cinsellik karşıtlığını anlayamamak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çekinik genlerle de hastalık taşınabilir. Bundan dolayı kusursuz değil diyorum. Şu an herkes müthiş tip ve fiziksel özelliklere sahip olmadığına göre kusursuz olmadığı belli.
Hala anlamiyorsun. Ben evrime, gen cesitliliginin olusumuna kusursuz demiyorum. Dogal secilime kusursuz diyorum. Neyse ne, konuyu saptirmayalim.

Bilimdeki her şey tartışma konusu olabilir ama şu anki ortak görüş hastalık olmadığıdır.

Hastalık olup olmamasını geçelim. Bu insanlar ilgi hastası! Her yere kendilerini sokuyorlar. Gözümüze sokuyorlar kendilerini.

Herkes yanlış anladi mesaji, bayağı fobiklere evrimsel dayanak cikardik sozde. XD.

Hayır arkadaşlar, herhangi bir hayvan kendi soyunun elenecegi bir davranışı bilincli bir sekilde yapmaz. Demek istedigim isin icinde su an kesfedemedigimiz baska etmenler olmali. Evrim, escinselligi elemiyor.
İnsanlar bilinci olan canlılar olduğu için kendi isteklerine göre bir şey yapabilir lakin bilinci olmayan yani insan dışındaki canlıların amacı sadece hayatta kalma, üreme ve neslini devam ettirmektir. Hayvanlarda eşcinselliğe gelirsek bu canlılar soyunu devam ettiremeyeceğinden elenir yani
Evrim eşcinselliği eler çünkü canlı soyunu devam ettiremez.

İnsanlar bilinci olan canlılar olduğu için kendi isteklerine göre bir şey yapabilir lakin bilinci olmayan yani insan dışındaki canlıların amacı sadece hayatta kalma, üreme ve neslini devam ettirmektir. Hayvanlarda eşcinselliğe gelirsek bu canlılar soyunu devam ettiremeyeceğinden elenir yani
Evrim eşcinselliği eler çünkü canlı soyunu devam ettiremez.
Yahu elememis? Davranis sergilenmeye devam ediyor? Eleseydi escinselligi gozlemleyebilir miydik?

Bilimdeki her şey tartışma konusu olabilir ama şu anki ortak görüş hastalık olmadığıdır.

Kime göre neye göre? Bilimdeki ortak görüş budur diyemessiniz, çünkü hastalık olmadığını savunan bilim insanları olduğu gibi hastalık olduğunu savunan da var. Ortak bir kanıya varılabilmiş bir konu değil.

Hastalık olup olmamasını geçelim. Bu insanlar ilgi hastası! Her yere kendilerini sokuyorlar. Gözümüze sokuyorlar kendilerini.
Genelleme yapıyorsunuz çoğu kişi daha kendisini anlamlandıramıyor, kendisini anlamlandırsa kendini en yakın olduğu ailesine dahi anlatamıyor, anlatsa ne olacağından habersiz, psikolojik şiddet görüyor hatta zorla evlendiriliyor. Sosyal medya dediğimiz insanları değerlendirmek için çok yanlış bir yer.

Kime göre neye göre? Bilimdeki ortak görüş budur diyemessiniz, çünkü hastalık olmadığını savunan bilim insanları olduğu gibi hastalık olduğunu savunan da var. Ortak bir kanıya varılabilmiş bir konu değil.
Ortak görüş WHO'dur.

• Beğen
İfadeler: kt2
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı