Eş cinsellik karşıtlığını anlayamamak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kimsenin çıkıp "eşcinsel ilişki yaşamayacaksınız" dediği yok. Benim sorunum farkındalık ayağına eşcinselliğin dizileri, filmleri, sosyal medya uygulamalarını, temmuz ayını ve firmaların logolarını işgal etmesidir. Tarihte yaşamış en önemli insanların bile bu kadar olayı yok. Yürüyüşler yapıyorlar, kendilerine tapmamızı, saygı duymamız gerektiğini söylüyorlar. Tamam eşcinselsin, beni ilgilendirmez ama ne diye gözüme sokuyorsun? Ne güzel bırakmıştım bu işleri. Böyle mantıksız bir konu görünce tutamadım kendimi yine.

Sosyal medyadan falan bahsettiğim yok. Benim Gözlerimle gördüğüm ve arkadaşlarımın gördüğü şeyleri açıklıyorum. Bu insanlar homofobik oluyorsa sebepleri de ta kendileri. Yoksa kimin umrunda eşcinsel olmaları.
Birkaç kişideki davranış topluluğu yansıtmaz. Kiminle karşılaştığın tamamen şans, iyi biri ile de karşılaşabilirdiniz. Burada sizin eşcinsellik hakkındaki düşünceniz önemli, birkaç eşcinsel bireyin davranışları değil.

Birkaç kişideki davranış topluluğu yansıtmaz. Kiminle karşılaştığın tamamen şans, iyi biri ile de karşılaşabilirdiniz. Burada sizin eşcinsellik hakkındaki düşünceniz önemli, birkaç eşcinsel bireyin davranışları değil.
Birkaç kişi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı