Eş cinsellik karşıtlığını anlayamamak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Birkaç kişideki davranış topluluğu yansıtmaz. Kiminle karşılaştığın tamamen şans, iyi biri ile de karşılaşabilirdiniz. Burada sizin eşcinsellik hakkındaki düşünceniz önemli, birkaç eşcinsel bireyin davranışları değil.

Bir kaç kişi? 100'lerce kişi oluyor o eylemlerde ve Temmuz ayında onlarca eylem yapılıyor. Eylem yapmayıp oturanlara lafımız yok zaten. Ancak kurunun yanında yanıyorlar. Suçu bizde değil biraz da yoldaşlarında aramaları gerek.

Yazım hatası yapmadım birleşik yazılır eğer başka bir şey kastediyorsanız lütfen daha açık konuşun

Ben kotu bir mekanizma demiyorum ama sonucu kusursuz değil doğada kusursuz bir hayvan var mi hepsinin belli dezavantajları var.

Odamdaki sivrisineğin kusursuz olduğunu düşünüyorum. Kaçış manevraları ve olağanüstü bir zamanlaması var 🤣

Yayginlasip insanların üremesini engelleyecek bir iliski turu. Siddetli sekilde karsitiyimdir. Hayatimda bunun gibileri gormek istemem. Hayatlarina karismam ama saygi duydugum anlaminada gelmiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı