Eş cinsellik karşıtlığını anlayamamak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eşcinsellik yayılıyor bilinçli olarak. (bkz Netflix) İleride insan nesli azalacak eşcinsellik yüzünden.

Eşcinselliği savununca özgürlük savaşçısı, savunmayinca yobaz olmuyorsunuz.
Sabahtan akşama kadar netflix izliyorum ve eşcinsel değilim. Eşcinselliğin özenerek oluşan bir şey olmadığını ne zaman anlayacaksınız merak ediyorum :)

Doğal seçilim bu sebeple kusursuz zaten. Bahsettiğiniz şey olsa bir popülasyon tüm evreni ele geçirir, en sonunda da kendileri, kaynak yetersizliğinden, elenirdi. Kusurlu bir canlı avantaj sağlayabiliyor mu? Hayır. Demek ki doğanın kanunu tıkır tıkır çalışıyor. Ayrıca zaten kaotik bir yapıya uyum sağlamak önemli, en kusursuz olmak değil. Dinazorlardan saklanmak için kemirgen olmuşuz, şu an buna ihtiyacımız mı var buna? Yeri gelmiş kuyruğumuz olmuş. Ağaçlarda yaşadığımız zamanlarda gerekliymiş, şu an olsa yanmıştık halbuki. Buna adaptasyon deniliyor.

Üremek için hetero ilişki yaşayabilir, zevk içinse eşcinsel ilişki. Eşcinsellik evrime ufacık bile ters değil. Tek eşlilik şart değil, ki insanlık tarihinin çok ufak bir zamanını kapsıyor bu zaten.

Sizin ne fikirde olduğunuzu bilmem de. Eşcinsel bazı arkadaşlar müslümanların çoklu eşlilik olayına sallıyordu. Pek mümkün olacağını sanmıyorum.

Bu konuyu açan şahsı forumun neresinde görsem hep bir eşcinsellik peşinde. Yahu kanka tamam en eşcinsel sensin. Saygı duymuyorum sana. İnsanların gözüne sokunca en eşcinsel sen olmuyorsun veya millet seni destekleyince de en eşcinsel sen olmuyorsun. Ne bu duyar kasmaya çalışma hissiyatı, anlamış değilim.

Eşcinsel bireyler şu zamana kadar hep ezildikleri için o yürüyüşleri yapıyorlar. Adamın işi gücü yok ben eşcinselim diye sokakta mı bağıracak. Hakkını bu şekilde arıyor.

Doğal seçilim bu sebeple kusursuz zaten. Bahsettiğiniz şey olsa bir popülasyon tüm evreni ele geçirir, en sonunda da kendileri, kaynak yetersizliğinden, elenirdi. Kusurlu bir canlı avantaj sağlayabiliyor mu? Hayır. Demek ki doğanın kanunu tıkır tıkır çalışıyor. Ayrıca zaten kaotik bir yapıya uyum sağlamak önemli, en kusursuz olmak değil. Dinazorlardan saklanmak için kemirgen olmuşuz, şu an buna ihtiyacımız mı var buna? Yeri gelmiş kuyruğumuz olmuş. Ağaçlarda yaşadığımız zamanlarda gerekliymiş, şu an olsa yanmıştık halbuki. Buna adaptasyon deniliyor.

Üremek için hetero ilişki yaşayabilir, zevk içinse eşcinsel ilişki. Eşcinsellik evrime ufacık bile ters değil. Tek eşlilik şart değil, ki insanlık tarihinin çok ufak bir zamanını kapsıyor bu zaten.
Doğal secilimden kusurlu özellikler geçebiliyor kaç saattir onu söylüyorum eşcinsellik dediğin şeyin doğal seçilimle aktarilma imkanı zaten yok. Bunun dışı nedenleri hala tam bilinmiyor eşcinsel olmanın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı