Eş cinsellik karşıtlığını anlayamamak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yolda öpüşen iki erkek görünce nasıl mideniz bulanmıyor anlayamadım ben desteklemiyorum ve sevmiyorum ancak gidip de yüzüne vurmam.

Abi dogal secilimle aktarim ne ki? Ben ilk defa duyuyorum. Neyi aktarıyor seçilerek? Dogadan elenirken "al yavrum su genlerimi lazim olur" falan mi diyor? Tanim eksikliginiz var. Dogal secilim ne demek tam bilmiyorsunuz. Ya da ben cahilim bu konuda, lütfen aydinlatin.

Görünürlük yaratmak bu insanlar icin gereklilik. Ozellikle Turkiye özelinde konuşuyorum. Orta Dogu cehaletinde insanlarin evlerinde oturup toplumun bu bireylerini benimsemesini mi beklemeliyiz? Göze sokmak gerekiyor, bunu soylemek lazim. Ama bunu maddi cikarlar guderek reklama cevirme davranisini kimse kanıksamıyor zaten. Queer baiting diyoruz buna.
Doğal secilimle geçme imkanı yok dedim eşcinselliğin. Daha çok tercih yani. Bunun dışı doğal seçilim istenen özelliklere sahip bireylerle üreme. Eşcinsel biri de ureyemeyecegine göre evet geçmiyor ve doğal seçilim senin tercihlerini etkileyemiyor. Bunun dışında al yavrum su genleri lazım olur falan demedim zaten ama istenilen özellikte bir bireyle urerseniz bile istenmeyen özellikler çıkabiliyor bundan dolayı kusursuz olmadığı söylüyorum.

Kimsenin bir şeyi göze soktuğu yok, öyle algılıyorsun çünkü sana anormal bir şey gibi geliyor. Onlar sadece haklarını arıyorlar. Sen nasıl evleniyorsan, onlar da evlenmek istiyor mesela.

Gözüme sokuyorlar dememiş ki zaten. Şundan bahsediyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tiplerini değiştirmezlerse desteklerim.

Kimsenin bir şeyi göze soktuğu yok, öyle algılıyorsun çünkü sana anormal bir şey gibi geliyor. Onlar sadece haklarını arıyorlar. Sen nasıl evleniyorsan, onlar da evlenmek istiyor mesela.
Bu cümleyi anlamaları çok zor maalesef, istediğiniz kadar anlatın sabit fikirlilerin düşünceleri değişmez.

Türkiye'deki yürüşleri kastetmiyorum, orası çok ayrı.

Nasıl gözümüze sokmuyorlar?

Türkiye'deki yürüşleri kastetmiyorum, orası çok ayrı.

Hocam sanırım pek dışarı çıkmıyorsunuz, bir gün istiklal caddesi veya kadıköy gibi popülasyonun kalabalık olduğu bu iki yerde saat 4-8 saatleri arasında 15 dakika yürümenizi şiddetle öneriyorum özellikle cumartesi veya pazar :).

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı