Escape from tarkov oyunu niye çıkmıyor?

ZortX

Kilopat
Makaleler
5
Yahu arkadaş bu oyun niye çıkmıyor? Bir ara 2017 demişlerdi şimdi 2018. He bir de oyun çıkacak sonra kendini toparlayarak çıkacak Steam'e. Yahu ben bu oyunu betada da Alpha'da da oynarım. Sizce niye Steam'e çıkarmıyorlar? Dayz gibi yapabilirler. Valla çok saçma konu oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her firmanın Ubisoft gibi mi olmasını istiyorsun? Ubisoft acele edip durduğu için yarım yamalak; glitchden, bugdan geçilmeyen oyunlar sunuyor bizlere. Firma çıkış tarihini geciktiriyor ki daha az hatalar olsun.

Her firmanın Ubisoft gibi mi olmasını istiyorsun? Ubisoft acele edip durduğu için yarım yamalak; glitchden, bugdan geçilmeyen oyunlar sunuyor bizlere. Firma çıkış tarihini geciktiriyor ki daha az hatalar olsun.
Ben the crew ve Rainbow six siege i toplam 200 saat oynadım ve hala oynamaya devam edeceğim. Ama escape from tarkov gibi benzeri hiç olmayan büyük ihtimalle kaliteli, iyi düşünülmüş bir yapım ne kadar buglı olursa olsun oynarım. Anlatamadım.

İyi düşünülmüş bir yapım ne kadar buglı olursa olsun oynarım.
Hmmm, peki o zaman bir AC Unity oynayın ne kadar buglı olursa olsun oynayabilecek misiniz? Bug derken FPS droplar ve animasyon glitchlerini de dahil ediyorum. Oyun 30 saniye sabit FPS kalsa kalkıp şükür namazı kılarsın.

Escape from Tarkov pre-order olarak çıktı gözüküyor, 1-2 gün içinde standard edition alacağım closed-beta olarak oynanıyor olarak gördüm hem arkadaşlardan, hem de youtube'dan. Alınca daha detaylı yorum yapacağım.

Pre-order - Escape from Tarkov
Buradan Steam harici satın alınabilir. Ancak burada sorunuza cevap verilmiş açıklayayım.
EXCLUSIF : Nikita Buyanov répond aux questions de la communauté République Tchèque et Slovaquie

Steam gibi platformlara gelebilmesi için Beta'dan çıkmaları gerekli olduğunu söylüyor ki doğru söylüyor. Büyük güncellemeden sonra açık beta sürümüne geçeceklerini de birince soruda belirtmiş. Açık beta sürümü gelecek ay çıkacağını belirtmiş 6. sorunun cevabında, buna göre bu yıl içinde diğer platformlara da çıkma ihtimalini bir bakıma belirtmiş oluyor.

oyun bende açılmıyor giriş ekranındaki sağ altta dönen teker gibi bir cisim var sürekli dönüyor ama açılmıyor yardımcı olur musunuz lütfen
Resimdeki görsele bakarsanız yardımcı olursunuz umarım sürekli o şekilde dönüyor ama oyun açılmıyor
yardımcı olacak kimse yokmu acaba

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    324,1 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:

Geri
Yukarı