Escape from Tarkov saçmalığı

Daha fazla  
Ben geçen sene gittim Escape from Tarkov satın aldım. Euro üzerinden TL'ye güncel olarak dönen bir fiyatı vardı. Ve gerçekten pahalıydı. Hayatımdan dolayı giremedim edemedim oyuna vs. geçen gün başlamak istedim. Bir baktım 'hesabınız engellendi' gibi bir şey yazdı. Dedim Allah Allah, birkaç kez girdim ben bu oyuna. Neden şimdi öyle yaptı diye, şifre sıfırlama gönderdim. Baktım şifre sıfırlama maili geliyor ama tıklıyorum linki hata diyor. En son desteğe yazdım ve 'hesabınıza uzun zamandır girmediğiniz için, önlem maksatlı bu yasa gereği kalıcı olarak kaldırdık' dedi. Ve oyuna girmemekti tek suçum. Hile kullandın vs dese anlayacağım. Ben hayatımda böyle saçma sapan bir oyun şirketi görmedim. Hem param gitti. Hemde oyunu oynayamadım. Sözleşme de imza attırdık diyor. İşim gücüm yok 200 satır İngilizce pragrafı mı okuyacağım? Kimse okumuyor ki. Öyle böyle paramın üstüne yattılar. Uzun süre Escape from Tarkov oynamazsınız, hesabınız 'artık' güme gidiyormuş arkadaşlar. Fotoğrafta atıyorum.

Dosya Ekleri

• ssaa.png
    ssaa.png
    255,4 KB · Görüntüleme: 1.394
Hayatımda gördüğüm en saçma yasak.
Ya ben ameliyat olduğum için adam akıllı giremedim. Sonra işim gücüm var. Çalışıyorum. Bu oyunu öğrenmek zaten başlı başına zor. Yüzüme kapattı kapıyı resmen.. Kusura bakmayın dedi geçti.

ve 'hesabınıza uzun zamandır girmediğiniz için, önlem maksatlı bu yasa gereği kalıcı olarak kaldırdık' dedi.
Desteğin verdiği cevapta böyle bir şey yazmıyor.

Hesabınız çalınmış, çalan kişi de hile kullanmış büyük ihtimalle, bu sebeple banlanmış gibi duruyor hesabınız. Veya sadece hesabın çalındığını fark ettikleri için de banlamış olabilirler.

Bu oyunu ben bir türlü çözemedim. Sistemleri de ayrı bir cinsmiş zaten. Gerçekten saçmaymış geçmiş olsun ne diyelim hocam? Yapacak bir şey yok.
Haklısınız hocam çok sağolun. HERKESİN bilgisi olsun dedim. Yarın bir gün kimsenin başına gelmesini istemem.
Geçmiş olsun oyunu geliştiren ve yayınlıyan firma olan BattleState Games çok ilgisiz oyunun durumuda çöp durumda zaten hilesi olsun FPS olsun garip garip hatalar olsun oyun 7 yıldır betada zaten bir de oyuna düzenli zam yapmaya başladılar para kazanmak için oyun yapıyorlar artık yapacak bir şey yok saçmalık.
Kafaları uçmuş gerçekten.

Oyuna girmedik diye hesap mı kapatılırmış yahu? Fazlasıyla saçma bir politika, saçma bir şirket. Diyecek söz bulamıyorum.

Geri
Yukarı