Eşcinsel kişilerin taciz etmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

İlatem

Centipat
Makaleler
5
1 yıl önce sosyal medyayı aktif kullanırken haddi hesabı yoktu ama hayır dediğim zaman susarlardı, şimdi ise bu ne?

20220325_025036.jpg

Bunlardan daha sayısız var hepsini sildim, engelle geç diyecekler için bir şey fark etmiyor 1 saat sonra yenisi yazıyor, C2'yi öylesine indirdim aktif bile kullanmıyorum, Facebook hesabıma 1 yıldır girmiyorum bile mesaj kutumda 5 6 gay birikmişti, hani homofobik birisi değilim birçok gay ile 3 günlük arkadaşlığımız olmuştu sonu beni yatağa atmaya geçince engelliyordum, ama bunlar neden kudurdu?

Aynı durumu ben de yaşamıştım engelleyince tekrar başka yerden yazıyorlar. Keşke buraya acmasaydin konuyu şimdi egonu mu tatmin etmek istiyorsun diyenler gelir.

Cinsel yonelimler gayet normaldir, Gay de olabilirsin Lezbiyen de Panseksuel de ama hicbir yonelim sana taciz hakki vermez.

14 yasindayim bizim sinifta bile heteroseksuel oldugumu kabul edemiyor siniftaki kizlar, K-POP ile cinsel yonelim mandatoryasi yapan bile var... (X grubunu 'stan'liyorsan straight olmamalisin) gibi.

Bana burda kadın savunması yapma kardeşim. Duyar kasma. Konu başka.
Şu mesajdan kadın savunması çıkarıyorsanız algınızda bir problem var. Mesajın içeriği “olay eşcinsellik değil hetero erkeklerden de aynısını yapan var”. Hatta çok şaşırırsınız eşcinsel/hetero kadınlar içinde de bol bol tacizci var. Eşcinsellik düşmanlığı yapmaya gerek yok, sebep o değil çünkü.

Önce bir okuduğunuzu anlayın. Sonra da tanımadığınız insanlara saçma sapan üslupla hitap etmemeyi öğrenin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı