Eşcinsellik ve neden doğal bir şey olduğu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bilim zaten bilmediğimiz şeylere cevap bulalım diye var. Bundan yaklaşık 200 yıl önce atomu daha küçük parçalara ayrılamayan içi dolu sert küre sanıyorduk. Daha sonra atom altı parçacıkların var olduğu çeşitli deneyler sonucu anlaşıldı. Yani demem o ki bir şeyi şuan bilmiyor oluşumuz asla bilemeyeceğimiz anlamına gelmiyor.
Farklı düşünmüyorum zaten.
Bunda garip bir sey yok. Teori olmasi sallama oldugu anlamina gelmiyor ki.
Cam agaci nasil oksijenli solunum yapiyorsa ben de oyle yapiyorum. Fare nasil ATP uretiyorsa ben de oyle uretiyorum. Balik nasil ure - urik asit donusumu yapiyorsa ben de oyle yapiyorum.
Babun kisa donem hafiza olusturmak icin kortekstini nasil calistiriyorsa ben de oyle yapiyorum. Evrim sempanze ile akraba oldugunu degil, solucanla, makiyle, cimenle akraba oldugu soyluyor. Maymun diye asagilamaya calisilan teorinin ozunde ne kadar mantikli oldugu kimse anlamiyor.

Ayrica gunumuzdeki hic bir maymun turunden de insan evrimlesmedi. Ortak ata kavrami baska ama o mevzulara girmeyecegim.
Ben mi anlatamadım acaba kendimi diye düşünüyorum :)

Tek hücrelilerden evrim gerçekleşti bir sıkıntı yok tamam eyvallah. Bu bizim dünya üzerinde yaşayan tüm canlılar ile ortak ataya sahip yapar doğru mu?

Konu sahibi arkadaşın; Şempanzeler bizim atalarımız olduğu için onlardan örnek verdim. En doğru örnek o bana kalırsa.

cümlesi doğru mudur peki ben buna cevap vermeye çalışıyorum. Şempanzeler ile ortak ataya sahip olabiliriz. Ama şempanze nasıl insanın atası olabilir.?

Belkide birşeyleri atlıyorumdur cevap yazarsan bilgilendirirsen sevinirim.

Ben homofobik bir insanım. Bir erkekle yan yana durmak bile beni tilt ediyor.

Kim ne yaparsa yapsın, gözüme sıkmasın, yeter. Her haklı yürüyüşün ardından, hemen yabani ot gibi biten LGBT'ciler yüzünden bu hale geldim.

Tiksinç, mide bulandırıcı eşcinsellerin olduğu *** videolarını da izledim, midem kaldırmadı. Ben böyleyim. Kimseye de karışmam.

Biraz yorum okuyayım. Acaba bir tek ben mi bu durumdayım?

Farklı düşünmüyorum zaten.

Ben mi anlatamadım acaba kendimi diye düşünüyorum :)

Tek hücrelilerden evrim gerçekleşti bir sıkıntı yok tamam eyvallah. Bu bizim dünya üzerinde yaşayan tüm canlılar ile ortak ataya sahip yapar doğru mu?

Konu sahibi arkadaşın; Şempanzeler bizim atalarımız olduğu için onlardan örnek verdim. En doğru örnek o bana kalırsa.

cümlesi doğru mudur peki ben buna cevap vermeye çalışıyorum. Şempanzeler ile ortak ataya sahip olabiliriz. Ama şempanze nasıl insanın atası olabilir.?

Arkadaş fazla Evrim Ağacı izlemiş.

İnsan ve "Maymun" arasında tek fark, birinin ateşi bulup, yerleşik hayata geçmesi (ki bu iki basit olayın arasında bayağı bir zaman var), maymunların ise dümdüz devam etmesi.

Ortak ata, ve ata arasında çok fark var.

Linçlemeyin ama ben bir ara eşcinselliğin tedavi yöntemi olduğunu okumuştum. Eğer hatırladığım doğruysa tedavi olabilirler. Lütfen linçlemeyin.

Bende okuduğum bir yazıda bunun denendiği fakat "hastaların" tedaviden sonra intihar ettiği ya da psikolojik sorunlar yaşadığı yazıyordu. Yanlışda olabilir kesin bir şey diyemem nerede okuduğumu dahi unuttum, bilen varsa bilgilendirirse sevinirim.

Linçlemeyin ama ben bir ara eşcinselliğin tedavi yöntemi olduğunu okumuştum. Eğer hatırladığım doğruysa tedavi olabilirler. Lütfen linçlemeyin.

Yok zaten ikizlerden biri eşcinsel olmuş. Eşcinsel olmayan ikiz sayesinde diger ikiz de düzelmiş. Eşcinsel ikiz ben doguştan böyleyim hormonlarım böyle Allah beni böyle yaratmış falan diyormuş. Ona demişler ikizin neden eşcinsel degil?. Çocukta demiş: aaa gerçekten ben bunu niye farketmedim. Ve eşcinsellikten istifa etmiş. Yani bu olay gerçekten yaşandıysa şunu diyebilirim. Eşcinsellik tamamen psikolojik bir hastalık. Kendini yanlış anlama ve tanıma durumu.

Bir hastalık değil ki tedavisi olsun.
Ben homofobik bir insanım. Bir erkekle yan yana durmak bile beni tilt ediyor.

Kim ne yaparsa yapsın, gözüme sıkmasın, yeter. Her haklı yürüyüşün ardından, hemen yabani ot gibi biten LGBT'ciler yüzünden bu hale geldim.

Tiksinç, mide bulandırıcı eşcinsellerin olduğu *** videolarını da izledim, midem kaldırmadı. Ben böyleyim. Kimseye de karışmam.

Biraz yorum okuyayım. Acaba bir tek ben mi bu durumdayım?
Sizde de genel eşcinsel algısı var ne yazık ki. Tüm eşcinselleri onur yürüyüşlerinde gördüğünüz aptal varlıklar gibi saniyorsunus diye düşünüyorum. Onur yürüyüşüne katılanların büyük bölümü ilgi çekmek için oradadır.

Orada anlatım bozukluğu yaptım, kusura bakmayın. Şempanzeler ile ortak ataya sahibiz. Sempanzeler bizim atamız değil. Soy ağacımız yaklaşık 6 milyon yıl önce ayrıldı.
Eşcinsellik psikolojik hastalıktır.
Kaynak belirt.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı