Eşit ağırlık ile üniversitede yazılım bölümlerine gidilir mi?

Slmnbrknk

Hectopat
Daha fazla  
Ben 11. sınıfa geçeceğim bu sene. Eşit ağırlık seçtim fakat üniversitede yazılım okumak istiyorum. Eşit ağırlık seçmemin bir sakıncası olur mu üniversitede yazılım bölümü okuyabilmem için?Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi üniversiteyi düşünüyorsun? Çünkü MF4'tür bilgisayar mühendisliği veya yazılım mühendisliği de aynı şekilde. MF4'te fizik demek ve eşit ağırlıkçılar fizik görmüyor. Ama yazılım olsun çamurdan olsun diyorsan fark etmez. Birde yazılım mühendisliği okuyabileceğin çok fazla iyi üniversite yok. Benim önerim kazanabilirsen Bahçeşehir Üniversitesi olur. Bunun içinde yaklaşık ilk yirmi beş bine girmelisin.

Ancak bilgisayar mühendisliği için önün daha çok açık ama dediğim gibi bunların puanı hep MF4 o yüzden sayısal seçsen daha iyi olur. Eşit ağırlıktan iktisat ve hukuktan fazlası çıkmıyor genelde.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı