Eski arkadaşlarımı özlüyorum

MiniSensei

Decapat
Daha fazla  
Ben onlarla öfkem ve onların bazı hareketleri yüzünden küstüm fakat her ne kadar kötü şey yaşasam da onlarla olan anılarımı özlüyorum. Onlarla geri barışmam çok zor. Nasıl unutacağım?

Böyle şeyleri kafana takma eskiye takılı kaldığın için yenilere asla yer vermiyorsun. Ben de bunu çok iyi yaşadım yaşıyorum. Bunu önemse hayat çok geniş daha niceleri var emin ol çocukken olan şeyler çocukta kalır büyüdüğün de o an o an da kalır bunun bilinç de olman gerek.

Böyle şeyleri kafana takma eskiye takılı kaldığın için yenilere asla yer vermiyorsun. Ben de bunu çok iyi yaşadım yaşıyorum. Bunu önemse hayat çok geniş daha niceleri var emin ol çocukken olan şeyler çocukta kalır büyüdüğün de o an o an da kalır bunun bilinç de olman gerek.

Çok teşekkür ederim tavsiyen için.

Hayat çok kısa kendini mutlu etmeyi öğrenmen gerekiyor. Pişmanlıkların ve yapamadıkların aklına geliyor olabilir. Artık geçmişe dönemezsin ileriye bakmak zorundasın. Unutmak zorunda değilsin yaptığın hataları aklında tut ve bu hataları tekrar etmemeye çalış.

Bende hocam ortaokul arkadaşlarımı özlüyorum. Bazen fiziksel özelliklerimle alay ediyorlardı ama yinede eğleniyorduk. Şuan 11. sınıfım birkaç kişiden başka hiç arkadaşım yok sadece işleri düşünce yanıma geliyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı