Eski bilgisayar Windows 8.1 kaldırır mı?

Bu bilgiyle format atmaya kalkmayın bilen birine yaptırın veya sosyalde olan rehberleri izleyip yapın.
Sistem bilgilerini bilmeyen, bilişim öğrencisi olamaz. Okulda bir şey öğretmiyorlar heralde.
Sürücü bulucu da kullanmışsınız format sonrası bir daha kullanmayın sürücü bulmayı öğrenin.
Resim yeterli değil. İmzamdan Aida64 sonucunu paylaşın.
Bu cevabı kim için söylediniz öğrenebilir miyim?

Bu cevabı kim için söylediniz öğrenebilir miyim?
Alıntı yaptığınız yazıyı iyice okursanız öğrenebilirdiniz. Bilişim öğrencisi diyorum, format atmayın diyorum. Kim olabilir? Konuda kim format atmak istiyor veya bilişim öğrencisiyim diyor?

Alıntı yaptığınız yazıyı iyice okursanız öğrenebilirdiniz. Bilişim öğrencisi diyorum, format atmayın diyorum. Kim olabilir? Konuda kim format atmak istiyor veya bilişim öğrencisiyim diyor?
Ah kusura bakmayın. Ben de Elektrik Elektronik Mühendisliği öğrencisiyim yanlış anlaşılma olmuş. Cevabınız için teşekkürler iyi günler dilerim.

Bu bilgiyle format atmaya kalkmayın bilen birine yaptırın veya sosyalde olan rehberleri izleyip yapın.
Sistem bilgilerini bilmeyen, bilişim öğrencisi olamaz. Okulda bir şey öğretmiyorlar heralde.
Sürücü bulucu da kullanmışsınız format sonrası bir daha kullanmayın sürücü bulmayı öğrenin.
Resim yeterli değil. İmzamdan Aida64 sonucunu paylaşın.
Benim "bilişim öğrencisi" olma gibi bir niyetim yok. Ayrıca okulda öğrenim görüyorsan zaten öğrencisinin demektir. Bilgisayarımda bulunan internet probleminden dolayı birşey yükleyemiyorum. Yardımcı olmaya çalıştığınız "kısımlar" için teşekkürler.

Benim "bilişim öğrencisi" olma gibi bir niyetim yok. Ayrıca okulda öğrenim görüyorsan zaten öğrencisin demektir.
Niyetin yoksa neden o bölümdesin ? :) Söylenilen bilgileri orta okul ve lisede öğretiyorlar.
Bilgisayarımda bulunan internet probleminden dolayı bir şey yükleyemiyorum.
Resimi nasıl yüklediniz? Resim ile aynı boyutta istenen dosya.
Yardımcı olmaya çalıştığınız "kısımlar" için teşekkürler.
Rica ederim.

O sistemin hakkı Windows XP'dir. Sakın Windows 8.1 veya Windows 7'ye geçiş planlamayın. Masaüstü kulanımda fark edilemez belki ama, tarayıcı veya Youtube gibi yerlere girdiğinde seni kanser edercesine kasılcaktır.

Son düzenleme:
Beni geçmişe götürdün, ilk PC'mi hatırladım. 14 yaşındayım hala sanki.
8.1'i ne için kurmak istiyorsun, o PC ile ne yapmayı düşünüyorsun merak ettim.

8b ram i3 işlemcili 2.20 ghz 6 senelik bir laptopum var windows 7 den çok sıkıldım acaba windows 8.1 kaldırır mı?
bu arada harici ekran kartım yok
intel hd grapichs var

Geri
Yukarı