Eski bilgisayara SATA II SSD önerisi

Bütçe
500-800 TL

4rslan_mert

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarım 10 yıllık, Pentium işlemci ve HDD takılı. Bu bilgisayarı maksimum 2 yıl daha kullanacağım. Kronik sorunu olmayan, 240-256 GB depolamaya sahip en ucuz SSD'leri atarsanız sevinirim. Anakart SATA 2 destekliyor.
Not: Belirttiğim bütçede kronik sorunu olmayan SSD yoksa bütçe yükseltebilirim.

Bilgisayarım 10 yıllık, Pentium işlemci ve HDD takılı. Bu bilgisayarı maksimum 2 yıl daha kullanacağım. Kronik sorunu olmayan, 240-256 GB depolamaya sahip en ucuz SSD'leri atarsanız sevinirim. Anakart SATA 2 destekliyor.
Not: Belirttiğim bütçede kronik sorunu olmayan SSD yoksa bütçe yükseltebilirim.
O bütçeye bunu alabilirsin. Kronik sorunları düzeldi.

JamesDonkey tavsiye ederim. Kullanım ve tecrübelerimden dolayı... 2007 yılında kalma Acer Aspire , nvidia 8600M ekran kartlı sistemde hem oyunda oynadım, windows 7 ve windows 10 sorunsuz kullandım. Ardından ssd'yi kardeşimin HP Netbook 2010 yılındaTurkcell kampanyasıyla almıştık, halen daha kullanıyor. SSD'nin garantisi biteli birkaç sene oldu.

JamesDonkey tavsiye ederim. Kullanım ve tecrübelerimden dolayı... 2007 yılında kalma Acer Aspire , nvidia 8600M ekran kartlı sistemde hem oyunda oynadım, windows 7 ve windows 10 sorunsuz kullandım. Ardından ssd'yi kardeşimin HP Netbook 2010 yılındaTurkcell kampanyasıyla almıştık, halen daha kullanıyor. SSD'nin garantisi biteli birkaç sene oldu.
O markanın modellerinde ölme durumu çok fazla, Technopat videosunu bile çekti.

James Donkey tavsiye ederim. Kullanım ve tecrübelerimden dolayı... 2007 yılında kalma Acer Aspire, NVIDIA 8600M ekran kartlı sistemde hem oyunda oynadım, Windows 7 ve Windows 10 sorunsuz kullandım. Ardından SSD'yi kardeşimin HP notebook 2010 yılındaTurkcell kampanyasıyla almıştık, halen daha kullanıyor. SSD'nin garantisi biteli birkaç sene oldu.

Hocam Technopat'ın bile videosu var. Helvasını yediler. Yazma okuma ömrü çok az onların.

Geri
Yukarı