Eski defterleri açmanın zararları

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
14
Yer
Ötüken
Dünya'da sanki kız yokmuş gibi kalbinizde bitmiş kişinin, neden böyle bir sonuç istediğinin sorarak başlarsınız. Çoğu zaman arabesk çalarken akla gelir, kapatınca gider. Sonucunda genellikle yayınına girince sadece yüzüne bakarak çaresizce oturursunuz. Ama aslında kaç milyar adet kız sizin için içinden 1 tane kurtarıcı melek olarak gelip o kalbinizi öyle bir koparacak ki. Ölene kadar onda, onunki de sizde olacak. Ama biraz da o kişiyi siz getireceksiniz. Biraz da kaderiniz. İyi bir iş cidden her kapıyı açıyor. Ben kısmetimi Los Angeles'tan arama tarafındayım. Türkiye'den evlenme taraftarı değilim. Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Türkiye'den evlenip yurt dışına gitme taraftarıyım. Yurt dışı kızları fikrimce daha iyi ama pek güvenilir gelmiyor.
Birine bağlı olmak çok zor ve bağlı bir karakter yapısına sahibim. Terk edildim, 1 yıl olacak, aklımdan çıkaramadım. Geleceğimi çok etkiledi, her adımımda kızı düşündüm, acaba izliyor mu beni gibi şizofreniye bağladım. Bu yüzden kızlardan hep kaçınırım.

2020 ve sonrasındaki toplumu görüp evlenmeye cesaret eden adama değil çeyrek altın, madalya takılır madalya.

Benim şahsi görüşüm bu şekilde. Hayatınızda ki 5 kişinin ortalaması sizsiniz. Çevrenizdeki 30 kişinin de üst medyanı o 5 kişi. En iyi arkadaşınızın (1/5) ve 30 kişiden en alttakinin (1/30) arasındaki fark ise sizin sahip olduğunuz kitlenin standart sapmasıdır.

Sevgiliz veya eşiniz olacak kişinin o 30 kişi arasından çıktığını ele alınca, 2. ve 29. olma ihtimali göze almanız gerekir. En iyi arkadaş dediğiniz insan size beyaz yalan söyleyebiliyorsa 29 numara fantastik işler yapabilir.

Aslında ilişkiler, sonu nasıl biterse bitsin, insanı insan gibi hissettiren şeylerdir. Bu yolda nasıl gideceğiniz, tesadüflere ve sizin seçimlerinize bağlıdır. Yapmak istiyorsanız yapın. Hayatımız onu anlayabileceğimiz kadar uzun değil.

Param olsun, ilk işim Japonya'ya kaçıp aile kurmak. Polonya da olabilir. İki yeri de çok seviyorum, Türkiye'de olan ego tavan kızlardan iyidir.

Aslında bekarlık sultanlık bence 🤔

Ben Türkiye'den evlenip yurt dışına gitme taraftarıyım. Yurt dışı kızları fikrimce daha iyi ama pek güvenilir gelmiyor.
Birine bağlı olmak çok zor ve bağlı bir karakter yapısına sahibim. Terk edildim, 1 yıl olacak, aklımdan çıkaramadım. Geleceğimi çok etkiledi, her adımımda kızı düşündüm, acaba izliyor mu beni gibi şizofreniye bağladım. Bu yüzden kızlardan hep kaçınırım.
2 tarafında farklı kültürlerden olması, Türk kızlarının cıvıtma ve cozutma gibi sorunlarından çok daha iyidir. Örnek olarak Amerika'lı bir kız ve Türk erkeği çoğu zaman ölçülü davranacaklardır. Karşıdaki ne der onun kültürünü bilmiyorum gibisinden.

Asıl kumar Türk kızı ile evlenmektir. Yüz verirsin astar ister. Varsın olsun eşim İngilizce konuşsun, Hristiyan olsun. Ama ikimizde mutlu olalım. Herkes kendi ibadetini yapsın yada ne biliyim düzgünce yaşamak istiyorum hayalim olan Los Angeles'da. Çok kişiyle konuştum Amerika'ya giden. Herkes benim yeteneklerimi sordu. İngilizcemin lise 3 olmasına rağmen B1 olmasını söyledim, Akademik olarak sayısaldan anladığımı vs. söyleyince insanlar benim yapabileceğimi söyledi.

Ben öyle mahallede büyümedim pek. Yani bakkalı falan özlemem, sülalemi de pek özlemeyeceğim. Sadece maksimum 2. derece akrabalarıma kadar özlerim. Onunda belki ileride hologram gelecek bilemeyiz. Belkide VR ile sanki Ankara'daki salonumuzda oturuyormuş gibi teknolojiler gelecek

Geri
Yukarı